Правоохоронці затримали колаборанта, який просив обстрілювати Одесу (фото, відео)

Одесит цинічно прокоментував удар рф по Вінниці 14 липня. Одеські правоохоронці викрили місцевого жителя, який закликав країну-агресора росію до активних бойових дій в Одесі. Зокрема, він просив окупантів завдати по місту ракетного удару, повідомляє пресслужба поліції.

Правоохоронці затримали колаборанта, який просив обстрілювати Одесу
Одесит просив окупантів… обстрілювати Одесу

Тепер його очікують розслідування і суд у справі про колабораційну діяльність.

Поліцейські встановили, що шанувальник «русского міра» неодноразово надсилав у російські чати меседжі з проханням до окупантів запустити по Одесі ракетами подібно до Вінниці.

Правоохоронці затримали колаборанта, який просив обстрілювати Одесу

Зокрема, одесит цинічно прокоментував удар рф по Вінниці 14 липня. Він назвав це «радісною для нього подією» і закликав ворога знищити тих, хто нібито хотів «зробити так само з ним».

Правоохоронці затримали зловмисника за місцем мешкання в Одесі. Під час обшуку у нього вилучили комп’ютер і мобільний телефон із доказами його колабораційної діяльності.

У межах досудового розслідування, розпочатого за ч. 1 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність), вилучену техніку направили на експертизу. Нині правоохоронці перевіряють одесита на причетність до пособництва ворогу.