Визнання «ЛДНР» росією включили до російської шкільної програми з історії

Визнання росією так званих «республік ЛДНР» включили в російську шкільну програму з історії. Про це стало відомо з проекту програми курсу «Введення в нову історію росії» для 9-х класів. Її опублікувала федеральна державна установа «Інститут стратегії освіти Російської академії освіти».

Як зазначає «Тайга.Інфо», програма майже не відрізняється від попереднього року. Там є і «возз’єднання Криму з росією», і «загальноросійське голосування щодо поправок до Конституції». У проекті тема про самопроголошені республіки називається «Визнання росією ДНР та ЛНР (2022 р.)». Її зміст не розкрито.

До російських шкільних підручників включили визнання "ЛДНР"
До російських шкільних підручників включили визнання росією «ЛДНР»

На початку червня комітет «ради федерації» з науки, освіти та культури попросив голову російського історичного товариства Сергія Наришкіна провести експертизу шкільних підручників історії та перевірити, чи відповідають вони історико-культурному стандарту. На думку заступника голови комітету Катерини Алтабаєвої, сучасна ситуація потребує особливого ставлення до змісту підручників історії, російської мови, літератури, суспільствознавства. «Сьогодні це одна із складових національної безпеки країни», — заявила вона.

Добавить комментарий