Видовищне відео «прильоту» по складу у Новій Каховці — салюти для окупантів

З самого ранку в Новокаховській громаді чути вибухи, це підтвердив радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань. На Херсонщині палають склади з ворожими боєприпасами. У тимчасово окупованій Новій Каховці вночі та вранці були чутні вибухи, інформацію про «прильот» підтвердив радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань. На своїй сторінці у Facebook він розмістив видовищне відео з «салютом для росіян».

Горить та детонує склад окупантів у Новій Каховці
Горить та детонує склад окупантів у Новій Каховці / скриншот з відео

«З самого ранку в Новій Каховці чути вибухи. Знову горять і детонують боєприпаси ворога… Салюти для хороших-мертвих росіян, які вже ніколи не прокинуться», — написав Хлань.

На відео можна побачити «феєрверки» — горить та детонує склад окупантів. Хлань розповів, що він отримує від мешканців Херсонщини повідомлення. Люди пишуть, що сидять у підвалах, проте вони не сумують, адже знають — ЗСУ вже поряд. 

«Переважно такі повідомлення я продовжую отримувати після вибухів в Херсонській області. Люди знають, що ЗСУ працюватимуть обережно і з розумінням ставляться до того, що, на жаль, без знищення інфраструктури не обійдеться. Але ми все відновимо, як вб’ємо і виженемо цю російську нечисть», — зазначив Хлань.