У підрозділі окупантів після невдалого бунту військовий прострелив собі ногу (аудіо)

Військового не відпустили навіть попри те, що він перебуває на психіатричному обліку. Російський окупант з підрозділу, який нещодавно записав відкрите відеозвернення до командування про порушення в армії, розповів дружині про наслідки їхнього вчинку. Про це йдеться в черговій перехопленій розмові окупантів, запис якої опублікувало ГУР МО.

Серед окупантів є й ті, що готові вчиняти самостріли
Серед окупантів є й ті, що готові вчиняти «самостріли» (ілюстративне фото: unsplash/photosimon)

«Бунтівників» попередили, що як покарання їх позбавляють можливості ротації. 

«Та, обстановка нормальна. У нас тут «самострільник» ногу собі прострілив. Командири у нас с**и просто.  Хлопець, який собі вистрілив у ногу, ти його на відео бачила. Це той, що говорив: «Я суїцидник, перебуваю на психіатричному обліку». Не відправили [додому], його назад повернули. Ваня вчора ходив у штаб, щоб його відпустили. Сказали: «А, це ті, які на відео були? В останню чергу! Це та рота, що бунтувала? В останню чергу поїдете», — каже окупант.

Дружина натомість розповідає, що бунтує все більше підрозділів окупантів. Зокрема, в мережу виклали звернення 109 полку, 4 батальйону, і це вже п’яте відео рашистів, які не хочуть воювати.

«Теж з Херсонської області! Вони сидять за столом [і кажуть]: «Порушення таке, порушення таке, ротації немає, відпусток немає, ставлення погане, нас тут за бидло вважають», — переповідає вона.

Попри все дружина каже чоловікові «взяти себе в кулак» і «терпіти».

«А я що роблю? Те й роблю, що терплю», — відповідає він.

Добавить комментарий