Захід буде тиснути на Україну для переговорів з рф: журналісти Bild дізналися умову

За даними німецьких ЗМІ, президенту України Володимиру Зеленському висунули ультиматум. Західні союзники можуть чинити тиск на Україну через мирні переговори з Російською Федерацією. Дана ситуація може мати місце, якщо наступ українських військових зазнає невдачі.

Захід буде тиснути на Україну для переговорів з рф
Захід буде тиснути на Україну ралі переговорів з РФ, якщо контрнаступ зазнає невдачі / фото president.gov.ua

За інформацією німецького видання Bild, Захід «має намір використовувати нові поставки зброї, щоб дозволити Україні повернути собі території, контрольовані Росією, до осені». Водночас, якщо наступ не вдасться, то Захід посилить тиск для переговорів між Україною та РФ.

Відзначається, що попри декларовану необмежену підтримку України, західні лідери висунули ультиматум президенту України Володимиру Зеленському.

Наступ України — що відомо

Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що Україні, щоб почати масштабний контрнаступ, потрібні винищувачі — американські F-16, шведські Gripen або італо-німецько-Британські Tornado. 

Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв’ю виданню La Repubblica.

«Щоб зламати російське панування в небі над окупованими територіями і почати контрнаступ, нам потрібні F-16, або Gripen, або італійські Tornado… неважливо, якої моделі, аби вони були сучасними і мали новітні радари», – заявив він.

За словами Резнікова, недавня зустріч у форматі «Рамштайн» показала, що країни-партнери України нарешті зрозуміли, як важливий фактор часу в поставках зброї.

У свою чергу колишній заступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант Ігор Романенко вважає, що Україна має закінчити війну цього року, але за умови, що союзники забезпечать українських захисників сучасною зброєю. При цьому він запевнив, що ЗСУ доб’ються успіху, але чим довше чекатимуть поставок озброєння, тим більші втрати понесуть.

В інтерв’ю «Обозревателю» він наголосив, що Україна має закінчити війну цього року, але за дуже важливої умови: якщо її союзники забезпечать ЗСУ сучасним ефективним озброєнням.

Водночас він дорікнув Заходу, який зволікав восени з поставками зброї, запевняючи, що зима – не найкращий час для активних дій на фронті. А путінські військові використали це й наразі наступають на сході. 

«Буде постачання озброєнь – буде наша спільна перемога, у тому числі на користь Європи та Америки. Якщо ні, це ляже важким тягарем і на Україну та її народ, і на наших союзників», — заявив Романенко.

Він запевнив, що ЗСУ так чи інакше досягнуть успіху, але чим довше ми будемо чекати поставок озброєння, тим більших втрат зазнаватимемо.