Тіматі, який підтримав агресію рф, слідом за Кіркоровим отримав від влади земельну ділянку

Співвласник кав’ярень бренду Starbucks, що пішов з росії, репер Тіматі отримає ділянку землі в Таганському районі Москви. Влада столиці передасть землю його структурі ТОВ «Ракета Лімітед», повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на прес-службу Москомбудінвесту.

Тіматі
Тіматі (кадр із кліпу)

Як розповіла відповідальний секретар містобудівно-земельної комісії Москви Анастасія П’ятова, на ділянці площею 0,20 га хіп-хоп-виконавець збудує «об’єкт культури та освіти». Землю віддано йому на п’ять років. Площа будівлі становитиме близько 4750 кв. метрів, висота – не більше 16 метрів.

Наприкінці липня Тіматі повідомив про закриття угоди щодо придбання російського бізнесу мережі кав’ярень Starbucks. Репер запевнив потенційних клієнтів, що «жахливих ребрендингів не передбачається», але бренд мережі буде «на сто відсотків російським».

Прихильне ставлення влади Тіматі заробив своєю послідовною продержавною позицією.

2012 року він взяв участь у кампанії «Чому я голосую за путіна?» перед президентськими виборами. Його запрошували на інавгурацію путіна у 2012 та 2018 роках. Тіматі та артисти лейблу Black Star, на якому він виступав до 2020 року, регулярно проводили концерти у Криму. Наразі більшості з них, включаючи Тіматі, заборонено в'їзд до України.

У 2018 році на прес-конференції на питання про те, чому на росії зривають реп-концерти з піснями про злидні та злочинність, президент путін відповів: «У мене серед моїх довірених осіб репери були. Тіматі, як же! Розписаний такий хлопець. До речі, чудова людина і артист прекрасний».

У день російського вторгнення в Україну репер заявив, що війну було «спродюсовано за океаном». «Їм потрібен ще один Горбачов чи Єльцин. Але історія має інші плани. Нам потрібний діалог та світ», — пише артист. 18 березня, майже через місяць після початку вторгнення в Україну, Тіматі на концерті до дня анексії Криму закликав пишатися росією.

Тіматі — не перша російська знаменитість, що підтримала війну отримує від влади землю під будівництво. У рамках Петербурзького міжнародного економічного форуму у червні Філіп Кіркоров як співзасновник ТОВ «Будівельні рішення» домовився з владою Ленобласті про будівництво торгово-розважального комплексу у Всеволожському районі. Будівля площею 14 тис. кв. м розташується на дорозі до села Новосаратівка. На його зведення піде 14 місяців.

Кіркоров з 2014 року неодноразово виступав із концертами у Криму, проте після початку російського вторгнення в Україну довгий час не висловлювався з приводу війни. У липні він підтримав дії російських військ. Під час туру він відвідав шпиталь у Феодосії, де лікують російських військових, поранених в Україні, і пізніше назвав їх «доблесними воїнами, подвиг яких безцінний».