Терези — Гороскоп на березень 2023 від Марії Кузьменко (гороскоп Терезам на березень 2023)

Гороскоп на березень 2023 року для представників знака Терези від астролога Марії Кузьменко. Непередбачені події цього місяця допоможуть вам вийти зі стану глухого кута або з відчуття в’язкості простору, буденності, рутинності вашого способу життя. Тобто на представників знака Терези чекають непередбачувані події, які допоможуть відчути життя більш яскравим. Також дуже яскраві й позитивні події цього місяця очікують на вас у сфері особистого життя.

Терези - Гороскоп на березень 2023 від Марії Кузьменко
фото: unsplash.com/aiony

Якщо у вас є якийсь важливий процес або ситуація, яка тягнеться вже давно і є для вас проблемною, то саме в березні 2023 року вона проясниться. Ви знайдете вирішення проблеми.

Для вас, Терези, дуже важливо в березні 2023 року приділяти час і увагу своєму фізичному стану. Тому, як ви себе почуваєте. Займайтеся спортом, вчасно лягайте спати. Дотримуйтеся правил здорового харчування або будь-якої певної дієти.

Терези — гороскоп на березень 2023 року

Отже, 2 березня на нас впливатиме з’єднання Меркурія і Сатурна. Це з’єднання відбувається в п’ятому домі гороскопу Терези.

П’ятий дім — це дім радості та свята. Меркурій символізує спілкування, комунікації, питання, пов’язані з розрахунками і документами. А Сатурн — це енергія відповідальності. Але також і деякого обмеження!

Тобто протягом впливу цього з’єднання ви можете бути змушені приймати рішення, які будуть для вас корисними. Але водночас цим рішенням ви немов відмовите собі в тому, чого вам хочеться. Відмовитеся від того, що приносить вам задоволення. Але це піде вам на користь!

Також у цей період ви можете ухвалювати важливі рішення. Або оформляти документи, які мають стосунок до ваших дітей. Може відбутися дуже важлива розмова між вами і вашою дитиною.

Якщо у вашому житті є стосунки таємного характеру, то ви можете від них відмовитися.

Загалом енергія цього з’єднання показує нам певне охолодження в почуттях. Тобто в цей період ви свій обов’язок (у чому б він не полягав) ставитимете понад власні бажання та емоції.

І того ж дня, 2 березня, відбувається найсприятливіша астрологічна подія цього місяця року — потрійне з’єднання астрономічних об’єктів: Венера, Юпітер і Хірон. Вони з’єднуються в сьомому домі гороскопу Терези.

16 березня Венера перебуватиме в сьомому домі гороскопу Терези. Це дім партнерських взаємин.

Транзит Венери показує сферу нашого життя, у якій на нас очікує щось приємне — як емоційно, так і матеріально. Тому протягом цього транзиту ви можете очікувати на приємне спілкування з вашим партнером.

На вас можуть очікувати зустрічі з людьми, яких ви любите. Це можуть бути ваші друзі або колеги.

Аж до 20 березня транзитне Сонце перебуватиме в шостому домі гороскопа Терези. Це дім повсякденних обов’язків. Тож у вашому житті протягом цього періоду буде дуже багато рутинних справ і суєти. Але ви неодмінно впораєтеся!

7 березня відбувається дуже важлива астрологічна подія, яка впливатиме на нас аж до 2026 року. Це транзит Сатурна — планети карми, відповідальності й долі. Сатурн змінює знак і входить у простір знака Риби — у шостий дім гороскопа Терези. Транзит Сатурна обіцяє якісь життєві випробування.

Того ж дня, 7 березня, відбувається повний місяць у просторі знака Діва у дванадцятому домі гороскопу Терези.

Повний місяць — це завжди завершення, кульмінація, це ясність і результати. А 12 дім — це дім завершення, розчинення, дім підготовки до нового етапу в житті. Відповідно в період цього повного місяця у вашому житті може завершитися процес, який тягнеться вже давно. Це щось, що давно присутнє на задньому плані ваших думок. У цей період ви зможете завершити цей процес і відчути себе значно легше.

Цей час може принести зміни і розуміння того, як далі розвиватиметься ситуація, пов’язана з роботою в житті вашого партнера.

Якщо актуальна тематика переїзду в іншу країну, то цей період дасть результат. Це може бути безпосередньо сам переїзд. Або отримання необхідних документів.

Також у цей час ви можете дізнатися про якусь таємницю, секрет, який раніше був від вас прихований. Для вас ця інформація виявиться дуже важливою. Якщо ви перебуваєте у стосунках таємного характеру, то період повного місяця дасть ясність, чи варто вам далі продовжувати ці стосунки.

Якщо ваш партнер або близька людина проходить якийсь курс лікування, то цей повний місяць допоможе завершити цей процес.

14 березня на нас впливатиме напруженість — квадрат між Марсом і планетою Нептун. Це повторний аспект.

Тож він знову підніме на поверхню необхідність розв’язання проблеми, яка могла виникнути ще в листопаді 2022 року. І якщо тоді ця напружена ситуація ще не мала розв’язання, то зараз настав час визначитися і поставити в цьому крапку. Це може стосуватися справ, які пов’язані з вашим партнером по особистому життю. Або питань із місцем вашого проживання та переїздом.

Також у цей період буде визначеність у питаннях, які пов’язані з вашою роботою. Самою структурою або умовами роботи.

16 березня на нас впливатиме відразу кілька напружених аспектів!

Перший аспект — це квадрат між Сонцем, Марсом, Меркурієм і Нептуном. Сонце — це ядро особистості. Марс — це планета воєн, планета енергії. Ви перебуватимете в таких обставинах, які змушуватимуть вас швидко діяти й ухвалювати рішення. Меркурій у з’єднанні з Нептуном заплутуватиме ваше мислення і логіку. Відповідно будь-які рішення, які будуть ухвалені протягом впливу цього аспекту, можуть бути помилковими. Тому варто в цей період уникати категоричних рішень, які не мають зворотного ходу.

І того ж дня, 16 березня, на нас впливатиме ще один напружений Аспект — це квадрат між Венерою і Плутоном. Цей Аспект торкнеться вашого четвертого і сьомого будинків гороскопу. І може дати напругу в питаннях, які пов’язані з домашніми та сімейними справами.

У ніч із 20 на 21 березня відбувається весняне рівнодення. Також 21 березня відбувається молодик у знаку Овен і в сьомому домі гороскопу Терези.

Молодик — це народження нової енергії. Енергія молодика приносить щось нове в ту сферу, в якій він відбувається. А сьомий дім — це дім шлюбу, партнера в особистому чи діловому житті. Відповідно чекайте нових ситуацій, пов’язаних із вашими партнерськими стосунками. Можуть бути нові інтереси, ідеї, важливі розмови, зміни в житті вашого партнера.

23 березня відбувається подія, яка впливатиме на нас аж до 2043 року! Планета Плутон змінює знак і входить у п’ятий дім гороскопа Терези.

Для вас це гарна новина. Оскільки Плутон залишить у спокої сектор вашого дому та сім’ї — у цій сфері все стане розвиватися значно спокійніше та комфортніше.

25 березня транзитний Марс змінює знак і входить у 10 дім гороскопа Терези.

Марс — це планета сили та енергії. Там, де йде транзитом Марс, варто очікувати на активність і певну напругу. А 10 дім — це дім статусу, дім влади. Відповідно ви будете більш активні в питаннях, які пов’язані з роботою і кар’єрою. Тут можуть бути певні конфлікти й напруження з людьми, які старші за вас за посадою чи званням. Можуть бути напружені моменти в питаннях взаємодії з державними органами і структурами.

Проте сама по собі ця енергія дуже корисна для вас. Вона допомагає в кар’єрі!

30 березня відбувається з’єднання Венери й Урана у восьмому домі гороскопа Терези.

Венера — це почуття, емоції та гроші. А Уран — це символ прогресу, оновлення. У цей період ви можете вирішити важливе питання з фінансами. Це може бути звільнення від якогось боргу або фінансового зобов’язання.

Також цей період принесе вам оновлення у ваших почуттях. Ви можете по-іншому почати ставитися або до сфери особистого життя загалом, або до якоїсь певної людини.

Але якщо говорити про глобальний вплив цього з’єднання, то він насправді не такий уже й радісний. Наприкінці березня і протягом квітня на наш світ очікують нові економічні та фінансові потрясіння.