Дівчина схудла на 45 кілограмів — тепер її не впізнати

Дівчина під ніком “Harvey” у мережі Reddit мотивує своєю історією схуднення на шляху до ідеальних форм. Вона схудла на 45 кілограмів. Та зізнається, що це була довга і важка подорож — схуднення зайняло у жінки 2 роки. Проте нарешті вона відчуває впевненість у власному тілі. І підкреслює — воно того варте! 

Жінка схудла на 45 кілограмів: фото до та після 
Шлях до ідеальної ваги зайняв два роки (фото: reddit.com/user/theinfamousharvey)

Жінка схудла на 45 кілограмів: фото до та після 

2020 рік — “Harvey” перебуває на останньому місяці вагітності, тоді її максимальна вага становила 114 кілограмів. Дівчина зізнається, що саме під час вагітності вона почала стрімко набирати вагу, з якою потім довелося боротися довгих два роки. Однак материнство стало її головним мотиватором до схуднення.

“Лише невеликі послідовні зміни! Не будьте суворими до себе! Пріоритет номер один — подбати про свою дитину!” — мотивує дівчина. 

На другому фото “Harvey” важить вже 73 кілограми:

“Єдине місце, де у мене в’яла шкіра, — це живіт, але я впевнена, що це здебільшого через народження дитини, а не стільки через втрату ваги. Щоб шкіра не дуже розтягувалася, я взяла за мету худнути до 1 кг на тиждень. Пріоритет надавала нарощуванню м’язів. Також я активно зволожувала шкіру. Усе це дозволило шкірі легше адаптуватися до нових форм”.

“Я пам’ятаю, як плакала, коли побачила себе на першому фото. Сьогодні я пишаюся тим, як далеко я просунулася на шляху схуднення”.

“Я використовую фітнес-додатки для підрахунку калорій. Моя найбільша порада для точного відстеження харчування — їжте однакові продукти послідовно і використовуйте ваги для зважування їжі, яку ви готуєте. Особисто я не складаю план харчування, але готую практично однакові страви на сніданок та обід кожного дня, з деякими невеликими варіаціями. Це дає мені більше гнучкості з вечерею, оскільки я готую для всієї сім’ї і враховую вподобання інших людей. І не намагайтеся відмовлятися від цілих груп продуктів, тому що ви, швидше за все, порушите це правило. Наприклад, у мене є проблеми з самоконтролем щодо вуглеводів, таких як хліб і макарони, тому, коли я їх їм, я намагаюся знайти продукти з високим вмістом клітковини і переконатися, що я їм багато овочів разом з ними, щоб не переїдати”.