росія істерично вимагає переговори, прийшло усвідомлення поразки — Піонтковський

На переконання експерта, росіяни чітко продемонстрували свій відчай, вдаривши по Одесі. росія задіяла у війні проти України 85% регулярних військ. Це свідчить про усвідомлення поразки. Зараз окупанти вимагатимуть переговорів. Таку думку висловив російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський в ефірі телеканалу FREEДОМ.

«Це свідчить про те, що вони програли війну і у них нема стратегічної перспективи. Замітьме, з якою істерикою Москва наполягає на переговорах. лавров вчора розсував кордони «нашого рейху» до Варшави чи Лондона, а сьогодні каже про те, що необхідно терміново відновити переговори», — каже Піонтковський.

Політолог впевнений, що атака на порт Одеси, яка стала плювком в обличчя президенту Туреччини Реджепу Таїпу Ердогану, також свідчить про помсту Кремля за те, що Україна не погодилася у Стамбулі на перемир’я в районі Херсону.

Експерт вважає, що в голові путіна коїться повний безлад, адже його дії суперечать одна одній, наприклад удари по Одесі та пропозиції щодо перемовин. На його переконання, Ердоган не пробачить путіну це «плювок в обличчя».