РАК — ТАРО розклад на БЕРЕЗЕНЬ 2023 року (Таро прогноз Ракам на березень 2023)

Рак, це ваш розклад Таро на березень 2023 року від Анжели Перл. О, який у нас буде цікавий Березень! Три планети змінюють знаки. Наприклад, Плутон, який раз на 15 років змінює знак. Це така рідкість! Сильно зміниться енергетика. Однак, перейдемо до конкретики — розкладу Таро.

РАК - ТАРО розклад  на БЕРЕЗЕНЬ 2023 року

Перша карта для знака зодіаку Рак із колоди Райдера — Трійка Жезлів.

Трійка жезлів символізує дорогу і подорож. Але також розвиток і навчання. Орієнтуйтеся на групу з трьох осіб! Може, ви кудись поїдете разом із групою або навчатися будете чогось разом із групою. Це однозначно розвиток!

І схоже, що ви вже прийняли якесь рішення, але ще не зробили перший крок. Так ось у березні ви його, цей крок, нарешті зробите.

Друга карта — Король Пентаклів.

Король Пентаклів — це чоловік у вашому житті, найімовірніше Телець, Козеріг або Діва за гороскопом. Це може бути фінансист або банкір, або ваш бос — чоловік, який платить вам зарплату. З ним у вас буде якась важлива розмова.

Також Король Пентаклів може символізувати когось із вашого близького оточення, хто за характером дуже ощадливий, розуміється на грошах. Або займається інвестуванням, будівництвом, вкладає кудись гроші. Загалом, матеріально приземлений чоловік. Практична людина, на яку можна покластися. Можливо, ви будете просити гроші у такого чоловіка.

Третя карта — П’ятірка Пентаклів.

П’ятірка Пентаклів — це якийсь некомфорт. Це карта поганої погоди, поганого самопочуття. Тож будьте обережні, Раки! Може бути втрата грошей.

Четверта карта — Двійка Жезлів.

І знову у вас жезли! Це говорить про те, що вам потрібно швидше ухвалювати якесь рішення, тому що у вас трохи задом-наперед виходить: спочатку ви дієте, а потім думаєте. Карта вказує, що вам потрібно все обміркувати, зважити і вже після прийняти рішення.

Це також може бути карта переїзду або розширення бізнесу. Двійка може символізувати переїзд з одного місця в інше.

Але це може стосуватися не тільки фінансів, а й романтичних справ. Можливо, ви думаєте з’їжджатися з партнером чи ні. Або у вас спільні фінанси тепер.

Загалом, жезли вказують вам на таке — спочатку потрібно все обміркувати, зважити, дізнатися всю інформацію, а потім уже діяти.

Друга колода для знака Рак — Колесо року. І знову випадають Жезли, а саме — карта Трійка Жезлів!

Все-таки Трійка Жезлів — це зростання, це коли ви йдете до своєї мрії. Обов’язково використовуйте березень для досягнення своїх цілей, незважаючи на інші неприємні моменти.

Так, спочатку у вас випала п’ятірка Пентаклів — некомфорт. Але зміни — це завжди трохи некомфортно, тому що ми йдемо в щось невідоме. Але жезли випадають вам уже втретє, а значить ви зможете досягти бажаного. Дійте, йдіть у цьому напрямку.

Друга карта з Колеса року — Шістка Чаш. Це дуже гарна, емоційна карта.

Якийсь приємний момент у вас буде в березні: момент зустрічі з минулим, момент спогадів. Може, приїде в гості хтось із минулого або ви зустрінетеся з кимось, кого давно не бачили. Ви відчуєте свою цінність, що вас люблять, ви потрібні комусь. Дуже справжні і цінні моменти будуть у вас цього місяця.

Шістка Пентаклів — це гроші для людини під знаком Рак!

Якщо вам потрібні гроші, то ви їх отримаєте. Може, попросите у когось фінансову допомогу. Або це державні якісь виплати, аліменти можуть бути.

Або ж у вас хтось попросить грошей і ви допоможете. Значить гроші у вас будуть.

Наступна карта для знака Рак — Сімка Жезлів.

Це карта захисту своїх кордонів. Буде ситуація, коли ви будете відстоювати свої кордони, захищати свою думку, свою сім’ю або стосунки. Але ви будете не одні в цій ситуації. Тут ви в парі — вам хтось допомагає.

Ще одна карта — Король Мечів.

І знову чоловік! Ще один чоловік поруч із вами. Чоловік повітряної стихії: близнюки, терези або водолії. Буде щось із документами. Можливо, цей чоловік — юрист або бухгалтер.

Король Мечів — це також може бути вчитель або лікар. Це завжди людина з освітою, яка вказує вам, як правильно вчинити.

Також вам, Раки, випадає дуже важлива карта Таро — Старший Аркан!

Що б не траплялося в березні, які б зміни не відбувалися, ви знаєте, що робите краще для себе. Продовжуйте вибудовувати свої особисті кордони.

Далі вам випадає Десятка Пентаклів — дуже хороша карта Таро.

Вона обіцяє вам і фінансовий, і матеріальний прибуток. Може бути купівля нерухомості, ну або ви будете знімати житло. Або це сімейний бізнес. Також може бути спадщина. Загалом, ситуація прибутку, в якій замішана сім’я. Буде якийсь розподіл бюджету. Але не переживайте — всім вистачить і всі залишаться задоволені.

Наступна колода для знака Рак — Рунічне Таро. І першою випадає карта Колісниця.

Березень для вас, Раки, — це місяць сильного просування. Коли ви берете контроль у свої руки. Також ця карта символізує поїздки, подорожі, або щось пов’язане з машиною. Тож може бути купівля автомобіля або отримання водійських прав. Або приїде хтось у гості.

Наступна карта з Рунічної колоди — Туз.

Туз — це як чаша достатку. Потік достатку увійде у ваше життя, відкриється нова можливість, нові двері у вашому житті. Це дуже гарна карта. Але це вже скоріше кінець березня буде.

Третя карта — Маг.

Новий день, схід сонця. Знову ріг достатку. У вас буде відчуття, що ви все можете, ви — Маг. Це якийсь правильний момент, коли у вас є всі необхідні ресурси. Заявляйте про себе! Робіть задумане. Навіть якимось магічним чином можуть почати складатися події для вас.

Ще одна карта Таро — Двійка Жезлів.

Знову повторюється двійка жезлів! Дві різні ролі — ніби ви обираєте, яку роль вам на себе взяти в житті. Ви опинитеся перед якимось вибором: виходити заміж чи ні, ставати власником бізнесу чи ні. У березні вам дійсно дуже важливо буде прийняти якесь рішення. Вам підказуватимуть абсолютно дві різні точки зору. Тоді вам потрібно буде слухати себе, свою інтуїцію, своє серце. Тільки ви самі знаєте, як краще для вас.

Також, Раки, вам випадає Карта Смерті.

Щось старе доведеться вам залишити позаду. На вас чекає переродження, трансформація. Ви станете іншим. Старі переконання, мислення, якісь старі погляди підуть. І пам’ятайте, що Плутон — планета трансформації. Плутон змінює знак 24 березня. Тому в районі 24 березня якась трансформація у вас може відбутися. Щось таке потужне буде в другій половині березня.

І остання карта — Королева Кубків. Це ви, Рак!

Королева Кубків — це Раки, Риби або Скорпіони. Тож чекайте якусь трансформацію в березні і не бійтеся! Тому що судячи з розкладу Таро на березень 2023 року, ви зробите правильний вибір.

Добавить комментарий