«путін з «Вагнером» зганьбився на весь світ»: нацгвардієць про бої під Бахмутом (відео)

ПВК «Вагнер» зазнала непоправних втрат і вже не може відновити штатну чисельність. Президент росії володимир путін зганьбився, коли приватна військова компанія «Вагнер» не змогла виконати його наказ захопити місто Бахмут Донецької області. Про це в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.ua заявив заступник командира батальйону «Свобода», лейтенант Нацгвардії Володимир Назаренко, який воює на Бахмутському напрямку.

путін і шойгу
Фото: Пресслужба Кремля

«Ми можемо констатувати, що бункерний дід путін, шизофреник-недодиктатор зганьбився на весь світ тим, що поставив собі дедлайн взяти місто до Нового року. Поставив цю задачу приватній компанії свого шеф-кухаря, приватній компанії зеків, найманців і вбивць, але не впорався з цією задачею», — наголосив він.

За словами нацгвардійця, ПВК «Вагнер» зазнала втрат більше 80%, «і це непоправні втрати, тобто вони не можуть відновити штатну чисельність».

«Вже немає зеків, які обирають за п’ять днів замерзнути, згнити в окопах під Бахмутом, в окопах Донбасу, ніж 5-7 років посидіти у відносно теплій в’язниці. Всім зрозуміло, що залишки «Вагнера» використовують як штрафбати, ніякої обіцяної амністії немає, нікому не потрібні на волі ці злочинці. Ніхто їм не збирається виплачувати обіцяні кошти — їх просто утилізовують. Залишки цієї банди кидають як штрафбати на українську артилерію, на амбразури, на кулемети у спробах штурмувати. Але їх настільки критично мало лишилося, що це не становить критичної загрози», — заявив Назаренко.

Нагадаємо, президент росії путін віддав своїй армії наказ повністю захопити Донецьку та Луганську області.