Пушилін отримав паспорт Бразилії та купив віллу в цій країні — ЗМІ

Зазначається, що придбана нерухомість має площу 550 квадратних метрів. У ватажка терористів так званої «ДНР» є паспорт Бразилії. Бойовик Пушилін купив нерухомість в цій країні.

Пушилін отримав паспорт Бразилії та  купив там віллу
Пушилін отримав паспорт Бразилії та  купив там віллу / фото REUTERS

Блогер Денис Казанський опублікував документ, згідно з яким Пушилін придбав в Бразилії віллу площею 550 квадратних метрів. Документи на нерухомість оформлені на бразильський паспорт бойовика.

На документі красується дата 5 листопада 2022 року. При цьому в якості покупця вказаний громадянин Бразилії Денис Володимирович Пушилін.

При цьому, якщо звернути увагу на транслітерацію по батькові «Володимирович», то можна припустити, що паспорт Бразилії Пушилін отримав, пред’явивши українські документи.

Ватажок «ДНР» Денис Пушилін — останні новини

Наприкінці літа 2022 року Пушилін раптово зник. Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що бойовик не відвідав «концерт на кістках» у місті.

На тлі успішного контрнаступу ЗСУ «глава» так званої «ДНР» Денис Пушилін втік з Донецька. «Керівник» окупаційної адміністрації, найімовірніше, перебуває на території Росії. Такою інформацією поділилося видання «24 канал» з посиланням на власне джерело в українській розвідці.

Раніше видання отримало інформацію, що бойовики в «ДНР» почали панікувати через контрнаступ ЗСУ на фронті. Однією з причин стала відсутність чоловіків, яких вдалося б мобілізувати. Переважну більшість людей призовного віку з псевдореспубліки вже відправили на війну проти України.

В результаті «керівник» так званої «ДНР» Денис Пушилін прийняв рішення втекти з Донецька. Джерело в українській розвідці не розповіло, куди саме відправився «глава» окупаційної адміністрації, проте варіантів у нього небагато. Найімовірніше, Пушилін ховається десь не території Росії.

Тут відразу важливо відзначити, що інформація потребує підтвердження. Українська сторона поки ніяк не коментувала відомості джерела в розвідці.