У рф відзначили дитяче свято під пісню Сердючки «Ще не вмерла України» (відео)

Росіяни продовжують слухати Сердючку, хоча путін намагався її «заборонити». В росії досить цікаво відзначили дитяче свято. Маленькі жителі країни-агресорки разом з дорослими танцювали під пісні Вєрки Сердючки. Так, в мережі з’явилося відео, на якому, як стверджує Telegram-канал Shot, знято дитяче свято в Липецькій області. Не обійшлося без пісень, танців і, як виявилося, без Вєрки Сердючки, передає УНІАН.

Діти і дорослі на росії весело танцювали під пісню Сердючки
Діти і дорослі весело танцювали під пісню «Гуляночка» / фото УНІАН

Діти і дорослі весело танцювали під пісню «Гуляночка», в якій «ллються пісні, ллються вина», а також говориться «ще не вмерла Україна». Росіяни з радістю танцювали і підспівували хіту Сердючки. 

РосЗМІ вже встановили, що дитяча вечірка під пісні про Україну проводилася в кафе «Вікторія». Також там знайшли «винних» — компанію, яка організовувала свято. Її співробітники вже спробували виправдатися. У компанії заявили, що вони «проводять розгляд» і відхрестилися від любові до Сердючки з Україною.

Цікаво, що запросили аніматорів в костюмах Хаггі Ваггі — персонажа з хоррор-гри. Зовсім недавно в рф саме в іграшках з Хаггі Ваггі знайшли підвищений вміст фенолу. Через це російська влада навіть заговорила про «посилення вимог до обігу» токсичного сувеніра. Крім цього, в рф вважають цього персонажа максимально «нескріпним», Опудало Хаггі Ваггі навіть спалювали на Масницю в одному з російських міст.

Сам Андрій Данилко, який виступає в образі Вєрки Сердючки, раніше вже говорив, що йому, як і багатьом іншим українським артистам, на 50 років заборонили в’їзд до росії. За словами музиканта, його зовсім не засмучують такі новини, адже він засуджує путіна і його криваві вчинки.