Овен — гороскоп на Квітень 2023 від Марії Кузьменко (гороскоп Овнам на квітень 2023 року)

Гороскоп на квітень 2023 року для представників знака Овен від астролога Марії Кузьменко. Квітень 2023 дасть вам важливе відчуття власної затребуваності. Причому ви відчуватимете, що потрібні там, де ви перебуваєте зараз — у цю хвилину. Також ви відчуватимете, що потрібні там, куди вас кличуть. Це може бути пов’язано зі сферою особистого життя або з питаннями щодо роботи, або будь-якої поїздки.

Овен гороскоп на Квітень 2023 року він Марії Кузьменко
Гороскоп (unsplash.com/alexshuperart)

Загалом квітень 2023 року дасть вам, Овни, якесь вікно можливостей. Це дійсно для вас дуже важливий і сприятливий період! Протягом якого ви, з одного боку, будете вільні в ухваленні рішень, а з іншого — у цей період перед вами справді відчинятимуться двері.

І це почуття затребуваності буде пов’язане не тільки конкретно з вашою особистістю і з тією ділянкою простору, яка вас оточує. Якості, які притаманні вашому знаку, а саме сміливість, рішучість, уміння ухвалювати рішення, уміння вести за собою і бути лідером, брати на себе відповідальність, — саме ці якості будуть загалом потрібні простору, який вас оточує, у квітні 2023 року.

Найголовніший астрологічний Аспект цього місяця буде утворений транзитним Сонцем. А Сонце — це «Я», це Лідер, це авторитетна і значуща людина. Це також людина при владі. Тому цього місяця саме Овни будуть особливо затребувані в багатьох сферах життя — особливо суспільному.

У квітні 2023 року відбувається перше із серії майбутніх затемнень саме у вашому знаку — у знаку Овна. Це показує нам, що настав час для трансформації. Для важливих змін у вашому житті. Ви можете відчути це вже в момент цього першого затемнення.

Ви відчуєте, що настав час змін! Причому навіть у тих сферах, у яких ви ніяких змін не очікували. Але коли ці зміни почнуться, ви зрозумієте, що тут немає нічого несподіваного для вас, що насправді всередині у вас уже дозріли рішення. І цим рішенням час вийти на поверхню.

Давайте розглянемо найголовніші астрологічні події квітня 2023 року та їхній вплив на Овнів.

Третього квітня транзитний Меркурій переходить у другий дім гороскопа Овен.

Меркурій — це розрахунки, це думки, документи. А другий дім — це сектор ресурсів і фінансів. Відповідно багато ваших думок буде присвячено саме фінансовим питанням.

Ви можете планувати ваш бюджет. Займатися питаннями, які пов’язані з розрахунками. З тим, щоб розрахуватися з якимось боргом або оформити документи, які так чи інакше пов’язані з матеріальними цінностями.

Однак тут не варто квапити події! Оскільки вже наприкінці місяця Меркурій розвернеться в ретроградний рух. Тож ймовірно, що ті фінансові плани та проєкти, які ви зможете прорахувати й продумати впродовж першої половини квітня, потрібно буде коригувати.

6 квітня відбувається повний місяць у сімнадцятому градусі знака Терези — у вашому сьомому домі гороскопу.

Повний місяць — це кульмінація і завершення. А сьомий дім — це сектор партнерських стосунків. Також це сектор нашого партнера по шлюбу, наших близьких друзів і партнерів по діловій діяльності. Тому в цей період щось завершиться, це буде період кульмінації. Для когось із Овнів цей період ознаменується важливою розмовою зі своїм партнером. Для когось — важливим спільним рішенням. Це також може означати завершення якогось етапу співпраці з іншими людьми.

Також сьомий дім — це дім другої дитини! Тож у цей період можуть бути важливі новини, пов’язані з вашою дитиною.

11 квітня відбувається дуже важлива для вас подія, Овни! Це з’єднання транзитного Сонця і планети Юпітер. Сонце — це наше «Я». А Юпітер — це планета, яка дає можливості. Це планета розширення та експансії.

Тому в цей період гороскоп для Овна обіцяє хороші новини та можливості. Це можливості, пов’язані з розширенням! Для когось це буде можливість навчання, перекваліфікації. Для когось це період вступу в шлюб або знайомство з майбутнім партнером по особистому життю. Взагалі ця енергія експансії може означати вагітність і народження дитини. А для когось нові можливості, пов’язані з роботою і кар’єрою.

Енергія цього з’єднання дуже сприятлива для вашого знака, Овни. Вона показує, що перед вами справді відкриються нові шляхи й можливості.

Особливо сприятливим це з’єднання буде для Овнів, народжених у період з 9 по 13 квітня будь-якого року. Енергія з’єднання Сонця і Юпітера позитивно впливатиме на вас протягом цілого року — аж до вашого наступного дня народження! Це енергія удачі й можливостей. Причому особливість цієї енергії в тому, що можливостей може бути одразу кілька і кожна з них матиме свої переваги. Відповідно вибір тут може бути досить непростим.

Того ж дня, 11 квітня, планета Венера переходить у простір третього дому гороскопу Овен. А Венера в усе приносить радість — як емоційну, так і фінансову.

Транзит Венери по Третьому дому показує, що на вас чекає багато приємного, конструктивного й ефективного спілкування, взаємодії з оточуючими людьми. Тобто це може бути періодом дружніх зустрічей, вечірок. Це період, коли у вашому житті з’являтимуться потрібні люди, які допомагатимуть вам у вирішенні ваших питань.

Також третій дім — це дім Меркурія, це дім покупок, угод. Тому транзит Венери цією сферою показує, що ви можете отримати подарунки, на які ви розраховуєте і які вас порадують.

Ви й самі можете здійснювати в цей час покупки або угоди, на яких ви зможете добре заробити.

І також цього дня Венера перебуватиме в найсприятливішому аспекті з можливих до планети Плутон, яка розташована у вашому одинадцятому домі.

11 дім — це дім нашої картини майбутнього. І цей сприятливий Аспект показує, що саме зараз ви у своїх думках можете сформувати ту бажану картину майбутнього, до якої ви рано чи пізно обов’язково прийдете.

Також це дуже сприятливий час для початку навчання. І це навчання дійсно буде для вас корисним і допоможе вашому розвитку.

У період з 12 по 14 квітня транзитне Сонце перебуватиме в так званому «критичному» або «руйнівному» градусі. Це означає, що людина може нашкодити сама собі. Тому будьте уважні в тому, що ви будете робити в цей час. Для того, щоб своїми різкими, імпульсивними діями чи висловлюваннями не нашкодити самим собі.

14 квітня Венера перебуватиме в напруженому аспекті планети Сатурн. Це період, коли ви можете шкодувати про те, що ви колись щось пообіцяли або дали комусь слово. Це період, коли вам доведеться виконувати свої обіцянки.

Також деякі з вас, Овни, в цей час можуть замислитися над тим, щоб позбавити своє життя поганих звичок і залежності, в чому б це не проявлялося.

15 квітня Місяць (Промінь світлих сил і проєкції ангела-охоронця в гороскопі Овна) переходить у ваш знак на 7 місяців.

Це дуже сприятливий транзит для вас. Він відкриває перед вами нові можливості й загалом дає вам відчуття, що ви несете світло й добробут у цей світ і в життя людей, які вас оточують.

20 квітня відбувається сонячне затемнення в тридцятому градусі знака Овен.

Це перше затемнення у вашому знаку — перше із серії затемнень, які нас очікують. Перше затемнення в новому секторі — це завжди дуже важливо. Це немов розкриває те, що було приховано, що дрімало. Це тільки початок тих змін, які на вас чекають протягом майбутніх кількох років.

Період з 20 квітня по 5 травня — це дуже важливий час, так званий коридор між затемненнями. Оскільки 5 травня відбудеться місячне затемнення, яке закриє цей коридор, це важливий доленосний час. І все, що відбувається в нашому житті в цей період, всі рішення, які ми ухвалюємо, всі дії, які ми здійснюємо, впливають на наше майбутнє.

21 квітня транзитний Меркурій розгортається у свій ретроградний рух, який триватиме до середини травня. Це період, коли вам не варто брати на себе будь-які фінансові зобов’язання, давати обіцянки, пов’язані з фінансами.

Загалом зі світом матеріальним у цей період слід бути обережними. Не варто позичати гроші і також не варто давати будь-які суми, оскільки висока ймовірність, що ці гроші до вас не повернуться.

Це період, коли ви будете переглядати свою фінансову стратегію. І ви прийматимете деякі рішення, які в майбутньому ви зможете реалізувати на практиці.

Кінець квітня 2023 року дасть нам відчуття неминучої розв’язки, що наближається. Вона є наслідком тієї напруги, яка накопичилася в нашому з вами світі.

Оскільки вже в травні на нас очікує найважливіша і найнапруженіша астрологічна подія, вона принесе гучні історичні та масштабні події. Йдеться про транзитний Юпітер, який наближається до планети Плутон. У цей же період планета Марс іде до градуса точного протистояння, опозиції до Плутона. Марс і Плутон — це «воїни» Сонячної системи. Марс — це війна, а Плутон — війська.

Добавить комментарий