Останній день на Азовсталі: український боєць зняв фільм-прощання

Захисник Маріуполя з Азовсталі передав відео документалістам. Об’єднання BABYLON’13 опублікувало фільм-прощання, знятий українським бійцем Дмитром Козацьким (позивний «Орест») в останній день на оточеному російськими військовими заводі «Азовсталь» у Маріуполі. Ролик з’явився на сторінці об’єднання у Facebook.

Захисники Маріуполя на Азовсталі
Захисники Маріуполя на Азовсталі (фото: Дмитро Козацький)

«Фортеця Маріуполь» – це цикл фільмів, побудованих на відеодзвінках до воїнів, які знаходяться в оточенні у Маріуполі на «Азовсталі». З початку облоги режисер розмовляє з бійцями полку «Азов», розкриваючи їхні портрети», – йдеться у повідомленні.

«Орест, голова прес-служби полку «Азов», перебував на «Азовсталі» з початку оточення Маріуполя. Напередодні свого виходу з розбитого заводу він зняв щемливий фільм-прощання», – додали у BABYLON’13.

Раніше повідомлялося, як Дмитро Козацький показав останні фотографії з території заблокованої «Азовсталі».

Операція з порятунку захисників Маріуполя: що відомо

Нагадаємо, 17 травня в Міноборони повідомили про початку операції з порятунку заблокованих на території комбінату захисників Маріуполя.

За даними МОУ, 16 травня з «Азовсталі» в медустанову в Новоазовську евакуйовано 53 тяжкопоранених. Ще 211 осіб через гуманітарний коридор були доставлені в Оленівку.

Агентство Reuters з посиланням на свідків повідомило, що щонайменше 7 автобусів з українськими захисниками Маріуполя виїхали з «Азовсталі». Для повернення їх додому планується обмін.

Згодом командир Азову Денис Прокопенко заявив, що «для збереження життів увесь Маріупольський гарнізон виконує затверджене рішення вищого військового командування та сподівається на підтримку українського народу».