Оскар Кучера підтримав росіян, які слухають українських зірок: Марія Шукшина, ймовірно, збожеволіла

Російський актор Оскар Кучера прокоментував пропозицію своєї колеги Марії Шукшиної писати росіянам доноси на своїх співвітчизників, які слухають українську музику, зокрема пісні Вєрки Сердючки та Софії Ротару. Зірка серіалів «Солдати» і «Молодята» не виключає, що заслужена артистка рф збожеволіла.

Оскар Кучера
Оскар Кучера (кадр із відео)

Кучера висловив співчуття колезі, яка вважає, що громадяни країни-агресорки «перестають бути патріотами», слухаючи українських виконавців. Коментар актора опублікувала Экспресс газета.

"Я думаю, що Маша, ймовірно, збожеволіла. Я перестав читати її канал. Вважаю, що будь-які перегини – це все-таки перегини. Якщо вона думає, що ті, хто слухають Ротару та Сердючку та інших українських виконавців, від цього перестають бути патріотами, то мені щиро шкода Машу. Все-таки я схильний не вірити в те, що Маша Шукшина могла запропонувати таке. Я завжди ставився до неї як до хорошої людини", – прокоментував Кучера.

Він додав, що останнім часом нерідко чув від Шукшиної недоречні заяви і навіть бридкі висловлювання на адресу колег, які базувалися на неперевіреній інформації

«Я вважаю, що це просто низько», – наголосив актор.

Марія Шукшина
Марія Шукшина (кадр із відео)

Нагадаємо, ініціатива щодо доносів з’явилася після того, як «небайдужі росіяни» поскаржилися Шукшиній на інцидент у Москві. Вони стали свідками того, як наприкінці липня з палуб теплоходів, що курсують Москва-рікою, грали пісні Вєрки Сердючки та Софії Ротару.