Наречені Революції: як сьогодні живуть пари, які одружилися під час революцій на Майдані

Іноді без весільних суконь та костюмів, але з тисячами гостей. Часто – абсолютно незнайомими людьми. Обидві революції — «Помаранчева» та «Годності» на Майдані досі асоціюються з весільним бумом. Молодят вінчали серед наметів та барикад. А медовий місяць був лише мрією. Як зараз живуть пари, які вирішили поєднати свої долі в історичні часи, йдеться у сюжеті ТСН за 21 листопада 2022 року.

Історія двох Христин. Наразі обидві чекають чоловіків із фронту, турбуються про своїх дітей і зберігають світлини з буремних подій на Майдані. Адже кожну з них свого часу називали “нареченою революції”.  

Христина Єсейкіна — мати 6 дітей! І вона, і її чоловік Юрій жили на Волині. Але познайомилися в Києві під час “Помаранчевої революції”. Довго один до одного не приглядалися і побралися уже за 2 тижні після першої зустрічі. Чоловік Христини ніколи не стояв осторонь від подій в Україні: Майдан, АТО, а після 24 лютого воював у гарячих точках на півдні та сході Україні. Наразі після контузії Юрій оговтується у шпиталі. 

“Вона була на польовій кухні. В хустці, в фуфайці — добре, що не у валянках”, — з гумором розповідає про зустріч з майбутньою дружиною Юрій. 

Весілля було прямо на Майдані Незалежності — серед палаток протестувальників. 

Друга історія — Христина Клех зі Львова. 2014, Революція Гідності, з чоловіком Данилом вони побралися на Майдані — серед тисяч незнайомих людей. Христина і Данило були знайомі ще до Майдану і планували одружитися у літку 2014. Однак чоловік вирішив не чекати! 

Нині Данило на службі. А як зростає його 5-місячний Захарчик, бачить онлайн.