«Просто гарматне м‘ясо»: мобілізовані з «ЛНР» жаліються на екіпірування (відео)

Український активіст Сергій Стерненко опублікував відео, у якому так звані “солдати із ЛНР” показують, з якими речами російська армія відправляє їх на передову. Ситуація більш ніж плачевна. Росіяни явно використовують бранців із Луганщини як “гарматне м‘ясо”, на яке не потрібно витрачати речі.

“Герої” із “ЛНР” воюють у кросівках, бо на берці їм поскупилися. Спорядження настільки старе, що буквально рветься на шматки в руках. “Бійці” показують розідраний армійський мішок. 

Бійці із ЛНР показали своє спорядження
Розідраний армійський мішок і чоботи різного розміру — ось так «ЛНР-івців» відправляють на передову (кадри із відео)

Іншому вояці видали чоботи різного розміру — 45 і 43. Ще один розповідає, що йому видали форму на кілька розмірів більшу, ніж треба. Тому бідоласі довелося просити родичів, щоб ті купили йому за власні кошти форму, а також бронежилет і каску (бо ці речі взагалі у комплект не входили).

“Шолом і бронежилет не дали, берці або не дали також, або правий 45 розміру, а лівий — 43. Форма на 8 розмірів більша. Ось так екіпірують «мобілізованих» з тимчасово окупованої Луганщини. Для росіян вони просто гарматне м‘ясо”, — підписав красномовне відео Стерненко. 

До речі, раніше у мережі також опублікували відео, як на окупованих територіях Луганщини проходить “мобілізація”. Чоловіків просто відловлюють на вулиці. Одному пощастило — він вчасно повернувся додому.