Де була 8 років? Лобода визнала, що помилялася та не цікавилася подіями в Україні до 2022 року

Українська співачка Світлана Лобода відверто відповіла, чому після 2014 року продовжувала виступати в росії. За словами зірки, вона не цікавилася подіями в рідній країні, що зараз вважає помилкою. Натомість виконавиця протягом восьми років продовжувала здійснювати свою дитячу мрію – будувати кар’єру артистки. Про це вона розповіла в інтерв’ю російській журналістці Катерині Гордєєвій на YouTube.

«Стільки прикладів у мене зараз перед очима, і я розумію, що я дуже помилялася. Я винна в тому, що я не цікавилася тим, що відбувається у моїй країні. Я просто не усвідомлювала, що те, що сталося у 2014-му році, – це початок того, що ми отримали сьогодні», – сказала Лобода.

Світлана Лобода з сестрою Ксенією і донькою Євою
Світлана Лобода з сестрою Ксенією і донькою Євою (фото: instagram.com/lobodaofficial)

Світлана Лобода поділилася, що до 2022 року сконцентрувалася на собі та своїй творчості, адже з дитинства мріяла підкорювати міста та країни. Саме в 2014 році її хіт «Твои глаза» очолив чарти в країнах пострадянського простору, в тому числі й в рф.

За словами артистки, вона скористалася можливістю, тому що обіцяла собі і батькам досягти успіху. «Коли це почало виходити, і в Україні я була вже одним із лідируючих артистів, мені, звичайно, було цього, мало», – зізналася зірка.

Але цінності співачки кардинально змінилися з початком повномасштабної війни в Україні. В лютому 2022 року вона назавжди покинула рф і усвідомила, що помилялася, коли працювала та жила в країні-терористі. Зараз діяльність Лободи зосереджена на допомозі українцям та популяризації українських пісень.

«Сьогодні я бачу, що все однозначно, я бачу війну! Я її відчуваю, я її відчула на собі, своїх рідних. І тепер моя позиція не може бути іншою, вона однозначно на боці моєї країни, моєї батьківщини, моєї родини, моєї команди, людей, яких я люблю, за яких я переживаю, людей, за яких у мене дуже болить серце», – сказала виконавиця.