Крали навіть білизну: як російські солдати мародерила під Черніговом (відео)

Взяти Чернігів у російських військ не було жодного шансу. Адже під натиском ЗСУ окупанти, зазнавши втрат, змушені були відступати. Рашисти залишили після себе лише безлад, розбиту військову техніку, купи сміття та недоїдки. Так, у селі Вишневе, де у березні-квітні цього року розміщувався штаб військ рф, журналісти АрміяInform знайшли безліч доказів перебування тут «руського миру». «Доблесні солдати» росії тільки пили горілку, наводили суцільний безлад та грабували місцеві підприємства і мешканців села.

Розселялися російські солдати тут у житлових будинках, господарі яких повтікали від війни. А коли виїжджали − забрали все, що можна було забрати.

– Російські солдати, прийшовши на наші землі, мародерили практично цілодобового, − розповідає житель Вишневого Анатолій. − Крали все, починаючи від тракторів та іншої сільськогосподарської техніки і закінчуючи простим посудом та натільною білизною.

За словами Анатолія, особливу цінність для рашистів чомусь становили саме двигуни автомобілів. Чому так? Не зрозуміло. Можливо, це пов’язано із закриттям вікна з Європи до «недоімперії» через запровадження санкцій. А можливо це пояснюється наявністю у двигунах «кольорових» металів.

Деревообробний комбінат у селі Вишневе на Чернігівщині російські солдати розграбували
Деревообробний комбінат у селі Вишневе на Чернігівщині російські солдати розграбували

Дісталося тут і деревообробному  виробництву. На його території розміщувалися підрозділи забезпечення діяльності росштабу. Після термінової «евакуації» росіян робітники підприємства виявили, що зі станків зникли всі електродвигуни. Також були зрізані всі кабелі живлення, що містили кольорові метали.

Крім того, «вразили» умови солдатського побуту окупантів. Природні потреби російські солдати та офіцери справляли там, де й спали. Здається, що слово «гігієна» їм зовсім не знайоме.