КОЗЕРІГ — ГОРОСКОП на БЕРЕЗЕНЬ 2023 року (гороскоп для Козерогів у березні 2023)

Козеріг, це ваш гороскоп на березень 2023 року від Анжели Перл. Березень буде переломним місяцем для багатьох Козерогів, тому що дві повільні планети (Сатурн і Плутон) змінюють знаки. Тому зміниться енергетика у багатьох людей, зміниться фокус на інші сфери в житті. Давайте по порядку!

КОЗЕРІГ ГОРОСКОП на БЕРЕЗЕНЬ 2023 року

Гороскоп для знака Козеріг на березень 2023 року

Березень 2023 починається з чудових днів — 1-2 березня Венера в з’єднанні з Юпітером. А Венера — планета кохання! Юпітер — планета достатку і благополуччя. І обидві ці планети возз’єднуються в четвертому домі гороскопу Козеріг.

4-й дім — це сектор місця проживання. Вам пощастить якимось чином у четвертому домі — це сім’я, можливо, поповнення в сім’ї, можливо, новий член сім’ї з’явиться. Ще може бути угода з нерухомості дуже вдала. Або щось пов’язано з вашими батьками — теж дуже хороші новини. Також гроші можуть прийти або ви вдало квартиру можете продати, земельну ділянку або офіс — будь-який якийсь об’єкт нерухомості. Венера також символізує гроші.

3 березня Меркурій змінює знаки і входить у сектор спілкування і комунікації. Тут може якесь знайомство відбутися. Або купівля техніки — третій дім ще техніка в нас. Новий телефон, новий комп’ютер, камера тощо. А ще щось пов’язане з автомобілем. Можливо, ви будете здавати на права в цей день.

3-4 березня — вдалі дні для складання іспитів і отримання якихось сертифікатів, ліцензій.

7 березня — повний місяць. Повний місяць у вашому дев’ятому домі гороскопу, Козероги.

Дев’ятий дім — це дім удачі та везіння. А ще всього, що далеко. Тобто це можуть бути якісь далекі країни, землі. Це все, що іноземне, закордонне. Тож тут може бути завершення отримання візи, подорож, переїзд за кордон, отримання громадянства в іншій країні може бути.

До речі, Місяць у дев’ятому домі може дати публічність і популярність — особливо, якщо ви працюєте онлайн. У вас можуть підписники додатися.

А ще в нас 9 будинок — це судові справи. Може бути рішення суду або лист отримаєте з суду, або завершення судового процесу. Загалом, щось пов’язане з судовими справами. А також якимись публікаціями. Можливо, вийде ваше інтерв’ю, або ваша стаття, або ваша книжка, або ви будете укладати договір із видавництвом.

Що в нас ще може бути в 9 будинку? Це філософія, релігія, переконання. Можливо, знаєте, таке протверезіння з приводу якихось ваших переконань. Немов таємниця якась відкриється для вас. Може ви зацікавитеся іншою релігією — таке теж можливо.

Повний місяць узагалі сприяє розвитку нашого мислення, переконань.

8 березня — це важливий день! Сатурн змінює знак і він виходить із сектора грошей Козерога.

Сатурн три роки був у секторі грошей. Він міг зменшувати ваші фінанси, міг прибрати джерело доходу якесь. Міг змусити вас працювати більше і важче, але на меншу зарплату. Або навпаки ви зменшили години роботи і зарплата також зменшилася.

У другому домі Сатурн міг занизити вашу самооцінку. І ви почали сумніватися в цінності свого таланту.

Сатурн три роки вас перевіряв! Або може всі три роки були проблеми з роботою. І ось зараз Сатурн іде з цього сектора — і вже у вас зовсім інша історія буде з фінансами. Знімуться обмеження. Адже Сатурн — це планета обмежень. Тобто знімуться фінансові обмеження.

Але 8 березня Сатурн увійде у ваш третій дім — це спілкування і комунікації, особливо з родичами. Сатурн може внести охолодження у стосунки з родичами.

Ще Сатурн — це планета дисципліни. Може з’явитися більше роботи і менше розваг.

Також Сатурн у третьому домі може давати серйозне навчання. Припустімо, два-три роки будете проходити якісь курси, чогось вчитися, здобувати якісь професійні навички.

17 березня Венера входить у п’ятий дім гороскопу Козерогів. А Венера — це планета кохання. І п’ятий дім — це теж дім кохання. Може бути новий роман. Венера в п’ятому домі — це в нас такий цукерково-букетний період. Може бути й курортний роман. Зараз гарний час для знайомства! Якщо ви зараз із кимось познайомитеся, то це надовго.

Це також якісь задоволення. Можливо, відпочинок або ви відвідуватимете якісь дуже приємні події, місця (театр, ресторан, виставка, якесь шоу).

А може, ви самі будете показуватися або виставлятися й отримати гроші за свій талант. Можливо, ви малюєте або пишете щось.

20 березня Меркурій входить у ваш четвертий дім гороскопу і він дуже сильно там стає. Також у четвертому домі у вас Юпітер перебуває — планета благополуччя і розширення простору. А четвертий дім — це місце проживання і ваша сім’я. І Меркурій приносить якусь новину, звістку, що стосуються того, де ви живете. 21 березня Сонце входить туди ж — у четвертий дім гороскопу. Ще 21 березня буде молодик у цьому четвертому домі. А молодик — це щось нове. Може з’явитися нове місце проживання або новий член сім’ї. Хтось може оселитися і жити з вами. Або ви дізнаєтеся, що у вас буде дитина, поповнення в родині.

24 березня — друга потужна подія. Для вас, Козероги, це просто непередавано сильна подія. Плутон — планета, яка 15 років була у вашому знаку, у знаку Козерога.

Плутон пройшовся по всіх Козерогах. Могли бути важкі часи, якісь випробування. Згадайте, що у вас почалося 2008 року, який період. Найімовірніше, це характеризувалося відчуттям тиску, контролю. Може, це якась робота, яку ви не дуже любили. Можливо, це стосунки. Або якась відповідальність, яка лежала на ваших плечах. Так ось цей 15-річний період закінчується!

26 березня Марс змінює знак. Марс був 7 місяців у секторі роботи знака Козеріг, вирішення якихось проблем. Здоров’ям може ви займалися. Марс змушує нас докладати зусиль постійних. Це планета некомфорту! Можливо, було некомфортно на роботі останні 7 місяців. Або ви брали на себе відповідальність за інших людей, працювали за двох. Щось, що могло спричинити дисбаланс у вашому житті.

Шостий дім — це дім балансу між роботою та успіхом. Тут Марс міг дати вам дисбаланс.

26 березня Марс входить у сьомий дім гороскопу Козеріг — це сектор стосунків, а ще якихось домовленостей. Зараз буде укладення контракту якогось. Ви вийдете на роботу.

Марс у сьомому домі може зробити вас дуже активними в плані партнерства, стосунків із клієнтами. Якісь переговори можуть бути.

В останні числа березня може бути несподіваний поворот, пов’язаний із вашим бізнесом. До речі, п’ятий дім — це ще власна справа! Можливо, ви вирішите відкрити свій бізнес або навпаки зважитеся його продати.