Лідер Scorpions Клаус Майне розповів, як українці підтримали його після похорону мами

Це сталося ще у 2012 році, коли він був на гастролях в Україні. Лідер гурту Scorpions Клаус Майне в інтерв’ю Олексію Суханову розповів, що колись українці підтримали його у найважчий момент його життя, той випадок назавжди поєднав його з Україною.

Це сталося у 2012 році, коли він на гастролях у Харкові отримав звістку про смерть мами. За два дні після похорон відбувся його концерт у Львові. Тоді українські фанати підтримали Майне.

«Наші українські фанати знали, що я кілька днів тому поховав свою маму, і вони стояли перед сценою і підіймали вгору банери: «Клаусе, ми з тобою!». Для мене це був вкрай емоційний момент, який назавжди поєднав мене з Україною і який я ніколи не забуду», — каже Майне.

Клаус Майне дав відверте інтерв'ю
Клаус Майне дав відверте інтерв’ю / прес-служба

Як Клаус Майне підтримує українців

Співак говорить, що пишається українцями, їхнім патріотизмом і відданості батьківщині, адже потрібно мати велику силу, щоб захищати домівку і не боятися втратити життя.

«Я дуже вражений тим, як палко вони віддані своїй країні в ці місяці війни. Вогонь, який палає у їхніх серцях. Вони всі патріоти. Я не думаю, що є щось сильніше, ніж це відчуття, не тікати, а сказати: «Я протистою цій важкій і небезпечній ситуації, яка може забрати моє життя або життя моїх близьких, але я буду тут, і моя країна може на мене покластися». Перед цим я можу лише схилити голову і стати навколішки, це дійсно надзвичайно», — каже Клаус.

Нагадаємо, раніше гурт Scorpions підняв прапор України на своєму концерті. Артисти зробили це під час виконання переписаного для України хіта Winds of Change.

Під час того, як автор найвідомішої пісні групи Клаус Майне наспівував ці рядки, на фоні сцени з’явився міжнародний символ миру — «пацифік».

Публіка також активно підтримала українців, адже в цей момент всі кричали і аплодували, а серед натовпу виднілася велика кількість українських прапорів. 

Відеоролик був опублікований в Instagram-акаунті oleysi.