Кіркоров виступив перед окупантами в анексованому Криму. Невзоров назвав його винятковим дурнем

Відомий російський співак-путініст Філіп Кіркоров зустрівся в анексованому росією Криму з пораненими окупантами. Потім «король естради» в мерехтливому золотистому костюмі влаштував для загарбників концерт, назвавши вбивць і ґвалтівників українських жінок і дітей «героями».

На позицію Кіркорова відреагував відомий російський журналіст-опозиціонер Олександр Невзоров. У своєму Telegram-каналі він оприлюднив фрагмент запису з виступу одіозного артиста та назвав його «винятковим дурнем». Про це пише «Обозреватель«.

Кіркоров зустрівся в анексованому росією Криму з пораненими окупантами
Кіркоров зустрівся в анексованому росією Криму з пораненими окупантами

Втім публіцист зазначив, що зірці подібна поведінка пробачається. Зробив він це не без сарказму.

«Кіркоров винятковий дурень, але йому можна пробачити. Справа в тому, що в черепі кожної людини є так звані «резонатори», тобто порожнечі (лобова, клиноподібна та ін.) Спів може дещо збільшити обсяг цих порожнеч. Виконання «зайкамоя» та інших шедеврів збільшило резонатори Кіркорова парадоксальним чином. Тому Філя не ідіот, а просто анатомічний феномен», – висміяв артиста Невзоров.

На відео, яким поділився опозиціонер, можна побачити Філіпа Бедросовича в яскравому золотистому костюмі, який дякує російським солдатам, котрі нищать українців та їхні будинки, за «захист батьківщини». Кіркоров попросив окупантів, які перебувають на реабілітації в кримських шпиталях, підвестися з місць, аби вся зала «побачила своїх героїв».

«Дякую вам, хлопці! Ви чудові! Передаю мій уклін ще раз за те, що ви робите. Найголовніше – повертайтеся до своїх родин живими, здоровими. Ранка залишиться, до весілля заживе. Ви не розумієте, які вони красені. Все у них вийде. Побажаємо їм здоров’я та щастя, а нам із вами – мирного неба над головою… Давайте відправимо все це в небеса, в землю, щоб не було нічого поганого, а нам залишився лише один позитив. Усе завдяки героїчним подвигам цих хлопців», – цинічно заспівав дифірамби кривавим загарбникам співак.

Насамкінець він вирішив згадати й Аллу Пугачову, заявивши, що слова про «мирне небо» належать «жінці, яка співає».