Чоловік хотів розібрати ракету С-300 — загинув він, вагітна дружина й 4-річна донька (фото)

За попередніми висновками поліції, чоловік приніс додому нерозірвану частину ракети С-300, вона здетонувала. У селі Федорівка Лозівського району Харківської області 47-річний чоловік знайшов у полі нерозірваний фрагмент ракети С-300 та приніс його додому на подвір’я. Це закінчилося трагічно для родини.

Чоловік хотів розібрати ракету С-300
Унаслідок вибуху загинула вся родина / фото facebook.com/police.kharkov

Як повідомляє поліція Харківщини, унаслідок вибуху загинув сам чоловік, його 35-річна дружина та 4-річна донька.

«Попередньо встановлено, що чоловік знайшов в полі неподалік села нерозірваний фрагмент ракети С-300. Приніс його на подвір’я за місцем мешкання, де він здетонував», — йдеться у повідомленні.

Справу кваліфікують як нещасний випадок.

«Десь перед обідом як гахнуло на краю села, ніхто нічого не зрозумів, туди ж не проїдеш, там грязюка, ніхто туди й не потикався. Жінку посікло осколками, вона кров’ю стекла, а чоловіка і дитину закинуло на город, в капусту», — розповів «Суспільному. Харків» односелець загиблих Богдан.

Видання уточнює, що 35-річна загибла була вагітна. За його інформацією, чоловік намагався розібрати принесену на подвір’я ракету.

Родина жила у Федорівці з літа, розповідає староста Миролюбівського старостинського округу Андрій Немашкало. Поселилася сім’я у вільному будинку, куди після дощу дійти можна лише пішки. Переїхали сюди з сусіднього Сахновщинського району.

«На них ніхто не скаржився, чоловік випивав, але не те щоб постійно. Казали, що він дуже добре техніку ремонтує, мав тимчасові заробітки, підробляв», — розказав староста.

За словами старости, на одному з полів у селі виявили предмет, схожий на ракету, його мали обстежити сапери, але чоловік без дозволу перевіз знахідку додому і намагався розібрати: «Рештки знаходили більше, ніж за 100 метрів від вибуху».