Шприці и георгіївські стрічки — на Харківщині виявили шпиталь та місце проживання окупантів (фото)

Поліцейські виявили тимчасовий шпиталь та місце проживання окупантів у Чугуївському районіна Харківщині. Відступаючи, військові країни-агресорки залишили після себе розтяжки та міни, які знайшли та знешкодили вибухотехніки. Про що повідомляє поліція Харківської області.

Жили на хлібокомбінаті на Харківщині

Поліцейські Чугуївського райуправління поліції спільно з оперативниками управління карного розшуку продовжують відпрацювання Чугуївського району. Під час огляду деокупованої території селища міського типу Чкаловське на комбінаті хлібопродуктів правоохоронці виявили пункт з медичної допомоги росіян та місце, де мешкали російські військовослужбовці.

На території підприємства ворожі війська залишили руїни та купу сміття, серед якого шприці російського виробництва, медикаменти, георгіївські стрічки та форма військових російської федерації.

Правоохоронці виявили кілька листів від дітей окупантам, які воюють в України. Усі вони від дітей із Санкт-Петербурга з однаковим текстом. Листи мають різний підпис та почерк, єдина відмінність – імена авторів. Можна припустити, що текст дітям надиктували у навчальному закладі.

Правоохоронці Харківщини посилено несуть службу та обстежують кожен клаптик звільненої від рф території, щоб громадяни знову почували себе у безпеці.