Нардепка Гришина огризнулася за браслет Cartier вартыстью від $4,5 тисяч

Це золотий браслет від французького ювелірного будинку із колекції Love. Народна депутатка від «Слуги народу» Юлія Гришина вкотре засвітила коштовний браслет в залі Верховної Ради. Його можна побачити на світлині, прикріпленій до допису в Instagram та Facebook про те, що Верховна Рада ухвалила рішення щодо проведення державної підсумкової атестації та порядку вступу до вишів у 2023 році.

Нардепка Гришина похвалилась Cartier в Раді
Нардепка Гришина похвалилась Cartier в Раді / фото instagram.com/julia_grishina

Це золотий браслет від французького ювелірного дому Cartier з колекції Love, вартість якого стартує від 4,5 і закінчується 45 тисячами доларів (залежить від товщини виробу та наявності діамантів).

Золотий браслет від французького ювелірного дому Cartier
Золотий браслет від французького ювелірного дому Cartier / скриншот

Вона вже показувала його на світлинах в соцмережах раніше. Наприклад, на початку січня поточного року. ЗМІ також фотографували Гришину із цією прикрасою задовго до цього (приміром, в вересні 2020-го). 

Нардепка Гришина похвалилася Cartier / фото Юлія Грішина в Facebook
Нардепка Гришина похвалилася Cartier / фото Юлія Грішина в Facebook

Після публікації в телеграм-каналах почав поширюватися скріншот посту, на якому Юлія Гришина нібито різко відповідає на критику вартості браслета:

«Чоловік, який дорікає жінці дорогими прикрасами, це не чоловік, це г*вно. Справжній чоловік запросив би мене в нормальний ресторан, або подарував ще Cartier, у них же багато різних браслетів, а в мене лише один. Справжній чоловік, коли бачить розкішну жінку, не комплексує, він перевіряє баланс на карті. Якщо не тягнете, то так і зізнайтесь собі. Не перекладайте свої комплекси на мене. А для нормальних підписників — скоро 14 лютого, я ще не була у Фру Фру (ресторан французької кухні в центрі Києва – ред.) і дуже люблю Тіффані (ювелірна транснаціональна компанія – ред.)», – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що цього посту на сторінці Гришиної в соцмережі Facebook вже не існує.

Нардепка Гришина напала на “закомлексованих недочоловіків”: так вона відповіла на критику за Cartier в Раді / скриншот