Скорпіон — Гороскоп на березень 2023 року (Гороскоп для Скорпіонів на березень 2023 року)

Скорпіон, це ваш гороскоп на березень 2023 року від Анжели Перл. Березень буде переломний місяць у багатьох Скорпіонів. Тому що такі дві потужні планети міняють знак — Сатурн і Плутон. Вони повільні, а що повільніші планети, то вони сильніше змінюють нашу енергію. При цьому в різних сферах нашого життя! Давайте по порядку!

Гороскоп на березень 2023 року

Скорпіон — гороскоп на березень 2023 року

Початок березня у Скорпіонів приголомшливий, особливо перші три дні. Венера з’єднується з Юпітером у шостому домі. А Венера у нас планета грошей і любові. Юпітер — планета достатку і благополуччя. Ось вони з’єднуються у вашому секторі здоров’я, самопочуття. У принципі як ви себе відчуваєте в житті.

Шостий дім — це дім нашого щоденного життя, нашої рутини, нашого режиму. І тут ви можете отримати якийсь подарунок або увагу, або фінанси! Гроші до вас прийдуть, бо шостий дім — ще й дім грошей. Можливо, вам заплатять за ваш проект, за роботу. Або ви отримаєте роботу, якесь гарне замовлення.

Шостий дім — це ще й дім вирішення проблем. Можливо, хтось візьме за вас відповідальність і допоможе вам. А може хтось допоможе важливою порадою — це теж взяття відповідальності на себе. Або ж навпаки — ви візьмете на себе відповідальність за щось. Але це буде дуже приємна відповідальність, ви будете цьому навіть раді. Може, ви отримаєте нову посаду. Або це буде якась приємна новина, пов’язана з вашим бізнесом. Або ваші підлеглі вас порадують.

3 березня Меркурій змінює знаки і входить у п’ятий дім гороскопу Скорпіон.

Меркурій зазвичай — це новини, інформація, документи. Також може бути щось пов’язане з вашими дітьми або з навчанням. Або це може бути зустріч із кимось — ви будете зідзвонюватися і домовлятися.

П’ятий дім у нас ще — дім кохання. Тут Меркурій може вас із кимось познайомити.

7 березня — повний місяць. Повний місяць в одинадцятому домі гороскопу Скорпіон.

11 дом — это дом друзей. Что-то вы можете узнать о ком-то из ваших друзей, может быть даже закончится с кем-то дружба. Полнолуние может завершать какой-то цикл. 

Еще одиннадцатый дом — это социальные сети, ваше окружение. И здесь какая-то информация важная будет для вас в соцсетях. Или если вы работаете онлайн, то тоже что-то такое — идея какая-то, как поменять вашу работу в интернете. Может быть, вы какую-то страницу свою или веб-сайт закроете и откроете новый. Или будете переделывать что-то. Очень какое-то важное полнолуние будет у вас, Скорпионы, именно связанные с социумом, с окружением, с друзьями. 

И еще командой! Одиннадцатый дом — это группы людей. Что-то может проясниться относительно вашей организации, команды, группы.

8 березня — найпотужніша подія в березні. Сатурн змінює знак.

Сатурн три роки був у вашому четвертому домі гороскопу — це нерухомість, сім’я, це ваш фундамент. Те місце, де ви почуваєтеся в безпеці. І ось там був Сатурн, який давав вам якусь ізоляцію. Тому що Сатурн — це рамки, дисципліна. Можливо, ви були на службі, брали на себе відповідальність, якісь зобов’язання. Або відповідальність з приводу вашої родини, ваших батьків.

Можливо, навпаки, у вас було охолодження у стосунках. Адже Сатурн — холодна планета. І вона могла дати охолодження у стосунках із вашою мамою, наприклад. Четвертий дім — зазвичай це мама. Але може бути хтось із батьків був холодний до вас протягом трьох років. Ось зараз цей період закінчується.

І Сатурн на найближчі три роки входить у ваш п’ятий дім гороскопу — з 8 березня до лютого 2026 року. У багатьох Скорпіонів у цей період народиться дитина. Або ви почнете платити аліменти, або ви візьмете на себе зобов’язання щодо дитини, можливо, навіть чужої дитини.

Сатурн робить нас більш серйозними. І Сатурн — це ще вчитель. Можливо, ви візьмете вчителя додаткового дитині. Або самі відкриєте школу, будете викладати, вести якісь курси.

П’ятий дім — це ще хобі, яке може стати роботою. Сатурн не любить просто хобі, просто інтерес — Сатурн любить практичність. Якщо ви чимось цікавитеся, щось любите робити, то Сатурн каже — давайте, робіть це роботою, заробляйте цим! Тож ви можете відкрити власний бізнес.

А ще в нас п’ятий дім — це кохання, це цукерково-букетний період, таке дуже романтичне почуття, побачення. Але Сатурн — це серйозні стосунки.

Тобто ви можете зустріти кохану людину і стосунки будуть дуже серйозними.

17 березня Венера входить у ваш 7 дім гороскопу і ось там же Уран перебуває у вас. Венера — планета любові, планета грошей. А сьомий дім — це дім інших людей, це партнерство. Це партнерство з кимось — із бізнес-партнером. Вкладення якісь. Може бути угода, ви щось будете купувати або продавати — тобто коли дві дві сторони про щось домовляються.

До речі, Венера з Ураном, із планетою несподіванок і сюрпризів, з’єднується 30 і 31 березня. І ось там може бути дуже несподіваний поворот або несподівана пропозиція. Тому на 30-31 я б не радила призначати дати якихось угод. Це може бути як дуже супер плюс так і в супер мінус.

20 березня Меркурій входить у шостий дім гороскопу Скорпіон.

Шостий дім у нас відповідає та за наше щоденне, за рутину, щоденне наше життя, наш режим. Тут

Меркурій, починаючи з 20 березня, приносить вам якісь новини або інформацію — на що потрібно звернути увагу. Це ще сектор здоров’я. Наприклад, ви погано себе відчули — значить, зверніть на це увагу.

6 дім — дім балансу. У вас у житті немає балансу! Можливо, не висипаєтеся, багато працюєте й не відпочиваєте. Можливо, у вас стрес якийсь, ви нервуєте. Щось може вибити вас із балансу. Якщо це відбувається, то буде якийсь знак 20-21 березня. 21 березня Сонце теж входить туди — у шостий дім. І Місяць теж буде в шостому домі балансу і здоров’я. І буде молодик 21 березня.

Коли багато планет в одному місці збираються, вони дають у цей сектор багато енергії. Вказують на те, що тут потрібно звернути увагу. І налагодити якось ваш життєвий баланс.

Ще шостий дім — це дім вирішення проблем. Може бути новий погляд на те, як можна вирішити проблему.

24 березня — друга дуже потужна подія в березні. Плутон змінює знак і входить у ваш четвертий дім — туди, звідки тільки-но пішов Сатурн, входить Плутон. Входить на 20 років!

Плутон — планета трансформації, яка дуже сильно змінює нас і ту сферу, у яку він входить.

Але Плутон повільний, тому спочатку він увійде в четвертий дім з 24 березня по 12 червня. І знову вийде на трохи. А потім знову увійде. На межі двох знаків він перебуватиме до листопада 2024 року. Тож півтора року буде перехідний період.

Із Плутоном неможливо боротися — не чиніть опір! Усе, що стосується вашої сім’ї, нерухомості, місця проживання, батьків — не чиніть опір! Тому що Плутона неможливо перемогти. Він може щось відбирати, щоб змінювати ваше життя і вас.

Наприклад, це може бути переїзд в інше місце, еміграція. Четвертий дім — це щось пов’язане з трансформацією вашої родини.

26 березня Марс змінює знак. Марс був у вашому восьмому домі цілих сім місяців. Восьмий дім — дім кризи.

Тепер Марс після семи місяців 26 березня йде з вашого 8 дому кризових ситуацій. І переходить у дев’ятий дім. Це поїздка кудись далеко, можливо, за кордон. Це якісь зв’язки за кордоном. Це може бути юридичні справи, суди, оформлення юридичних документів.