Гороскоп на 11 березня та 12 березня 2023 року — Терези та Скорпіон

Гороскоп на 11 березня і 12 березня 2023 року для Терезів і Скорпіонів. Терези, настав час по-хорошому «опустити руки»! Тобто перестати чинити опір і перейти в простір прийняття. Настав час звернути увагу на знаки долі й зрозуміти, куди вони вас ведуть, навіть якщо цей напрямок відрізняється від того, що ви планували для себе раніше. Зцілення означає цілісність, Скорпіон. Подивіться на те, що ви називаєте своєю темною стороною, інтегруйте темну сторону. Ваш гнів, образа, ревнощі, самотність — усе це має свою історію. Настав час прийняти своє негативне минуле. Для обмірковування — у вас попереду вихідні.

Терези — Гороскоп на 11 березня та 12 березня 2023 року

Терези - Гороскоп на 11 березня та 12 березня 2023 року

Щотижневий гороскоп для Терезів з 6 по 12 березня 2023 року передбачає, що в них загостриться інтуїція та емоційна чутливість. Зірки створюють сприятливий час для усамітнення і споглядання. Це чудовий час для подорожей і досліджень. У коханні важливі чесність і спілкування, а в бізнесі наполегливість і рішучість допоможуть подолати труднощі. Через можливий стрес і перевтому слід особливо ретельно стежити за здоров’ям.

11 березня вирівнювання Венери і Юпітера може принести несподівані подарунки або романтичні можливості. 11 березня вирівнювання Венери і Сатурна може посилити бажання Терезів знайти серйозне, справжнє кохання. Венера також входить у їхній восьмий дім інтимності та спадщини, посилюючи їхні стосунки і прагнення до глибокого зв’язку. Однак аспект Венери і Плутона може також створити дисбаланс влади і проблеми контролю в любовному житті.

Гороскоп-прогноз для Терезів на 12 березня передбачає, що це сприятливий час для стосунків і знайомства з новими людьми. Венера створює можливості для позитивних зв’язків. Уразливість у партнерстві та стосунках також підкреслена. Повний місяць у Діві може принести деяку драму, тому рекомендується зберігати спокій. Цього ж дня Сатурн входить у знак Риб, що вказує на час зосередитися на оздоровчих ритуалах.

12-13 березня Венера переходить у знак Тельця, що може принести позитивні зміни в кар’єрі.

Скорпіон — гороскоп на 11 та 12 березня 2023 року

Скорпіон - гороскоп на 11 та 12 березня 2023 року

Гороскоп-прогноз для Скорпіона на березень 2023 року передбачає, що це час для емоційного зцілення, особистісного зростання і творчого самовираження.

Повний місяць у Скорпіоні 11 березня може принести сильні емоції і необхідність виплеснути стримувані почуття. Важливо звертати увагу на внутрішні думки і почуття та уникати імпульсивних реакцій. Повний місяць також може принести деякі фінансові та професійні зміни, тому рекомендується бути до них готовим.

Якщо Скорпіон хоче зробити пропозицію, гороскоп-прогноз на 11 березня свідчить про те, що це може бути гарний час для романтичних стосунків.

12 березня Скорпіонам слід зосередитися на догляді за собою і підтримці свого емоційного стану. Це також гарний час для прояву творчих здібностей і вивчення нових хобі.

Гороскоп для знака Скорпіон на 11-12 березня 2023 року пророкує помірне здоров’я, яке може покращитися за належного догляду й уваги. Рекомендується робити перерви і не перенапружуватися, щоб уникнути стресу.

Гороскоп наголошує на важливості відкладання важливих рішень доти, доки не відчуєте позитивного настрою і не прислухаєтеся до своєї інтуїції. Рекомендується уникати фінансових ризиків і ставитися до несподіваних ситуацій із терпінням і обережністю.

Крім того, рух планет в 11-12 березня 2023 року принесе нові умови і можливості для зростання, що може вплинути на загальне самопочуття і здоров’я Скорпіона в майбутньому.