Діти з постраждалих від війни територій виступили на Голос країни-12 (відео)

Глядачі дивилися їхній виступ, затамувавши подих. У фіналі масштабного пісенного конкурсу Голос країни-12, який відбувся на станції метро Майдан Незалежності, виступили діти з постраждалих від війни територій.

Вони виконали пісню «From U to Z», яку раніше написав український мультиартист Дмитро Монатік. Так, дитячий хор GolDem kids настільки потужно і чуйно виконав цю пісню воєнного часу, що глядачі слухали їх, затамувавши подих. Від цих неймовірно сильних діток неможливо було відірвати погляд, а від їхнього голосу на душі «скребли кішки». 

У пісні є такі слова: «Я сам обирав, сам будував із душею свого тіла. А твоє ім’я — війна, і це не наша вина. Ти обирала сама, як хотіла. Ти наробила біди сама собі. Пірнаєш глибше-глибше. Ти розвалила міста в мені, мости в мені, людей в мені вбила».

Такі сильні слова у виконанні дітей звучали максимально щемливо. 

Голос країни-12: хто переміг

20 листопада відбувся фінал шоу «Голос країни-12». Стало відомо, що перемогла фольклористка Марія Квітка. Вона отримає приз від мецената і народного тренера Андрія Мацоли, а також їй надасться шанс записати власну пісню і зняти на неї кліп.