Гіркін жорстко «пройшовся» по Шойгу на тлі скандалу з його зятем

Він заявив, що міністр оборони РФ повинен постати перед воєнним трибуналом, але не через свого «придурка-зятя». Терорист Ігор Стрєлков-Гіркін накинувся на міністра оборони РФ Сергія Шойгу через нещодавні скандали за участю його зятя — блогера Олексія Столярова. Той напередодні підтримав антивоєнний пост, а потім порадив «Z-би*лу» менше «п*здіти».

Гіркін накинувся на Шойгу через скандал з його зятем
Гіркін накинувся на Шойгу через скандал з його зятем / REUTERS

У своєму Телеграм-каналі Гіркін заявив, що свідомо не репостить нічого про зятя «фанерного маршала» Шойгу, адже ситуація «в сім’ї не без виродка» може бути у кожного. Однак претензій до самого Шойгу у нього чимало, і не через його «сімейку».

«У мене претензії до пана Шойгу зовсім не через його сімейку, а через те, що я вважаю цього мерзотника, гедоніста і тупорилого жадюгу одним з найголовніших винуватців нашої кричущої непідготовленості у війні у військово-технічній сфері, а також у розстановці в МО РФ абсолютно непрофесійних та абсолютно безталанних кадрів», — заявив Гіркін.

Терорист вважає, що Шойгу винний у «перетворенні МО РФ на надбюрократичну структуру».

«МО РФ недієздатне у військових діях і саме за це Шойгу має відповідати перед військовим трибуналом. А не за свою дочку, що пішла в тата, і її мерзенного придурка-зятя», — додав Гіркін.

Скандал із зятем Шойгу

У річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну зять Шойгу Олексій Столяров «лайкнув» пост іншого блогера — Юрія Дудя, який звинуватив Путіна і його оточення у кривавій і «безглуздій» війні.

Потім Столяров прибрав «лайк», але реакція зятя Шойгу потрапила на «скріни». Йому почали писати росіяни, що підтримують вторгнення, на що той послав їх на фронт: «Z-бидло забули запитати. Іди на фронт, а не п*зди мені тут».

Згодом ватажок ПВК «Вагнер» Євген Пригожин пообіцяв зловити російського блогера Олексія Столярова, який зятем Сергія Шойгу, за його нібито антивоєнну позицію.

У розпал скандалу з його підтримкою антивоєнної публікації Столяров опублікував відео з розкішного відпочинку. На ролику «засвітилася» і донька Шойгу.