В Україні ліквідували фінського найманця з бази «Миротворця» (фото)

Бойовик воював на Донбасі у складі батальйону «Призрак». Українські воїни ліквідували найманця з Фінляндії Вільякайнен Петрі Юхану. Бойовик воював на Донбасі з 2015 року та потрапив у базу сайту «Миротворець».

В Україні ліквідували фінського найманця Петрі Юхану
ЗСУ ліквідували найманця з Фінляндії / соцмережі

Як зазначається у досьє «Миротворця«, найманець воював проти України в складі незаконного військового формування «Призрак». Фін публічно заявляв про готовність прийняти громадянство «Новоросії», а на батьківщині мав проблеми із поліцією й численні боргові зобов’язання.

Вільякайнен вважається автором пропагандистської антиукраїнської книги «Війна Вілі» (Vilin sota), яку активно поширюють через мережу інтернет-магазинів на території Фінляндії.

Про ліквідацію бойовика заявив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан «Штірліц» з посиланням на некрологи у соціальних мережах.

«Фінський найманець Вільякайнен Петрі Юхана з 2015 року бігав на Донбасі в підрозділі РОА «Привид». І ось, нарешті, його успішно демобілізовано», — написав Штефан.

Війна в Україні з росією – найважливіші новини

У Генштабі ЗСУ вранці 19 листопада повідомили, що підрозділи Сил оборони нашої держави упродовж минулої доби відбили атаки російських загарбників в районах низки населених пунктів Донецької області – Білогорівки, Водяного, Зеленопілля, Первомайського, Кліщіївки та Новомихайлівки.

Офіцер батальйону «Свобода» Андрій Іллєнко говорив, що на Бахмутському напрямку супротивники намагаються вести штурмові дії вдень та вночі, і біля Бахмута все завалено тілами загарбників.

Загальні бойові втрати супротивника з 24 лютого по 19 листопада орієнтовно складають 83 тис. 880 осіб ліквідованими.