Енн Гетевей підтримала Україну та назвала Зеленського «героєм нашого часу» (відео)

Американська акторка Енн Гетевей висловила своє захоплення президентом України Володимиром Зеленським після його промови на Берліналі 2023 року. Глава держави 16 лютого виступив на відкритті 73-го Берлінського кінофестивалю. Він заявив, що культура та кіно можуть бути поза політикою, якщо це не політика агресії.

Зірка підтримала нашу країну та прокоментувала появу Зеленського на кінофестивалі, передає Associated Press. Гетевей підкреслила, Берлінале – ще один доказ того, що до миру прагне вся планета (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Я просто хочу висловити свою подяку кінофестивалю за включення в програму героя нашого часу. І за можливість посилити меседж України, який є загальним прагненням до миру», – сказала Енн Гетевей.

Зірки на заході, серед яких був режисер Стівен Спілберг, музикант Боно та актори Фань Бінбін, Енн Гетевей, ледве стримували сльози, коли говорив президент України. Виконавиця головної ролі у фільмі «Диявол носить Prada» зазначила: «Є багато, дуже багато тих, хто бажає миру у цій нинішній складній ситуації».

Цього року фестиваль присвячений продемократичним протестам в Ірані та повномасштабному вторгненню РФ. Фільми, які підтримують уряди Ірану та Росії, заборонені. Володимир Зеленський у своєму виступі заявив, що хороше кіно викликає емоції, а культове – зміни.