Екс-командир полку «Азов» Максим Жорін з Маріуполя розповів, як завершиться війна (відео)

Військовий наголосив, що вже давно не вірить у дипломатію із забороною стріляти. Повномасштабна війна Росії проти України закінчиться лише після перемоги ЗСУ на полі бою. Про це в інтерв’ю 24 каналу заявив Максим Жорін — екс-командир полку «Азов», який зараз захищає Маріуполь.

Максим Жорін
Максим Жорін

Жорін наголосив, що вже давно не вірить у дипломатію із забороною стріляти.

«Ні, це (завершення війни -ред.) буде виключно на полі бою. Я не вірю, і давно про це казав, у гру в дипломатію з забороною стріляти, якщо пам’ятаєте, що були навіть такі часи», – сказав Максим Жорін.

Він нагадав, що війна триває вже 8 років. З першого дня було очевидно, що вона буде набувати нових етапів, масштабів, а вирішиться тільки на полі бою.

«Безумовно, сьогоднішній світ не може існувати без дипломатії, дипломатичних відносин. Але саме вирішальними будуть всі бої на полі бою. Саме українська армія вирішить перемогу у цій війні», – додав боэць «Азова».

На питання, що було найважчим за ці місяці, український захисник відповідає:

«Скажу відверто вам – найважче для нас залишається спостерігати за тим, що відбувається в Маріуполі. Відчуття того, що ти не можеш допомогти, не можеш нічого зробити – це взагалі найгірше відчуття, яке тільки можна відчувати.

У будь-яких інших випадках ти завжди можеш, є хтось поруч, хто може допомогти. Ти можеш дістати одну зброю або іншу, ти можеш змінити план. Тобто в тебе завжди є можливість. Ми брали участь у надзвичайно важких боях. У нас є хлопці, коли навіть я дивувався, звідки вони брали стільки впертості та хоробрості для того, щоб «вивозити» ці бої. Але найважчим для нас сьогодні залишається ситуація в Маріуполі, тому що ми, на жаль, не можемо прийти на допомогу нашим братам-азовцям».