Данілов розкрив підступний план путіна та закликав світ «закінчувати» з ним

Секретар РНБО Олексій Данілов переконаний, що диктатор програмує світовий голод. Днями путін вчергове спробував спотворити реальність росіян та придумав голод на Заході через санкції проти Росії.

Данілов розкрив один з планів Путіна
Данілов розкрив один з планів Путіна / скріншот

«Що робить Путін? У Путіна велике бажання, щоб найближчі рік, два, три з’явилося таке явище, як голод. І те, що ми вже не зможемо поставляти стільки продуктів харчування, скільки ми до цього поставляли як країна, яка годувала величезну кількість населення у світі, Путін буде цим користуватися. І майте на увазі, рік, два, три — ці так звані голодні мігранти повинні десь з’явитися», — заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов в інтерв’ю Радіо Свобода.

За його словами, це один з планів Путіна:

«Чому я і кажу, що з ним потрібно закінчувати якомога швидше. Тому що це речі, які цілком зрозумілі. Вони є на столі. Але про них ніхто не говорить. Ми говоримо сьогодні про знищення. Звичайно, нам це болить і для нас це питання №1 — це життя наших громадян, яких знищує цей мерзотник. Це знищення нашої інфраструктури, яку вони майже щодня роблять. Але є ще третє питання. Це питання світового голоду, який Путін програмує, якщо зараз не поставити крапку в цьому питанні. І чому світ не хоче цього зрозуміти, мені складно сказати».

Данілов додав, що, за наявними розрахунками, у 2040-2050 роках населення Землі становитиме приблизно 10 мільярдів людей, і додатково потрібно буде 265 мільйонів протеїнів:

«Де їх брати — світ не знає. І чим більше буде територій, на яких будуть відбуватися такі речі, як сьогодні відбуваються на території нашої країни, це будуть ще більші виклики».