Американський кантрі-співак Бред Пейслі підтримав Україну піснею з промовою Зеленського (відео)

Американський виконавець у стилі кантрі Бред Пейслі у річницю повномасштабного вторгнення РФ презентував нову пісню, в якій використав запис промови президента України Володимира Зеленського. Трек отримав назву «Same Here» («Так само» ). У ній зірка використав уривок промови глави нашої держави англійською мовою.

Пісня з’явилася на офіційному YouTube-каналі Пейслі 24 лютого 2023 року. У композиції конкретно не згадується Україна, але закінчується вона розмовою Пейслі та Зеленського, записаною під час їхньої онлайн-зустрічі. Про це пише OBOZREVATEL.

Трек Бреда – це нарис, який складається з кількох частин і показує схожість між українцями та американцями, попри відстань та мову. Це перша робота музиканта з нового альбому «Son of the Mountains». Зеленський у розмові зі знаменитістю відзначив прагнення нашого народу до свободи та незалежності.

Американський кантрі-співак Бред Пейслі

– Вітаю, пане Президенте.

– Привіт, радий тебе бачити.

– Що таке «Так само» українською? (питає англійською)

– «Так само» (відповідає Зеленський українською, продовжуючи розмову англійською). У житті ми говоримо різними мовами. Так, але я думаю, що ми цінуємо одне й те ж саме – дітей, свободу, наш прапор, наших солдатів, наших людей. Найбільший скарб, який ми маємо. І друзі. І ми пишаємося нашою армією, яка захищає нашу свободу та захищатиме наші життя.

Таку розмову Володимира Зеленського та Бреда Пейслі ми чуємо у новій роботі вокаліста. «Немає жодних відмінностей. Ви можете розмістити нас у різних місцях, з різними прапорами та різними мовами, але у нас так багато спільного», – сказав співак.

Бред Пейслі присвятив пісню Україні: