На Херсонському напрямку близько 2 тисячі окупантів потрапили в оточення – ЗМІ

За даними джерела, три російські батальйонні тактичні групи запросили в України «зелений коридор». Сьогодні з Херсонського напрямку надійшли хороші новини. Близько 2 тисяч окупантів потрапили в оточення і запросили в України «зелений коридор». Про це повідомляє The Insider з посиланням на дані джерел в ЗСУ.

Зокрема, за їхніми даними, «зелений коридор» для виходу з оточення запросили три російські батальйонні тактичні групи, в тому числі рота спецпідрозділу і танкова.

Зазначимо, це сходиться з інформацією від військового експерта Олександра Коваленка, який раніше сьогодні повідомив, що біля села Високопілля в Херсонській області російські окупанти потрапили в котел і вимагають організувати «зелений коридор» для виходу з оточення українських захисників.

На Херсонщині близько 2 тисячі окупантів потрапили в оточення
Скріншот Фейсбук-поста Коваленка

За даними The Insider, наступ ЗСУ вівся відразу за двома напрямками: Ольгине – Костирка і Потьомкіно – Нововознесенське. Зараз на півночі Херсонської області йдуть активні бойові дії по лінії Архангельське – Золота балка.

Також загроза оточення нависла над російськими військами в районі селища Архангельське, де ЗСУ вдалося успішно форсувати річку Інгулець, на лівому березі якої тримають оборону війська рф. Лінію оборони Нововознесенське – Золота балка, за оцінками українських військових, утримують дві російські БТГ.

Проблем російським військовим додає складність перекидання резервів на правий берег Дніпра через значні пошкодження обох існуючих переправ — Антонівського мосту в Херсоні та греблі Каховської ГЕС у Новій Каховці. Як зазначають джерела The Insider, успіх операції ЗСУ щодо оточення російських військ на північ від Херсона може визначити перебіг усієї південної кампанії української армії.

У ЗСУ заявили про проведення потужної операції на півдні України

Про це напередодні заявила глава прес-центру ОК «Південь» Наталія Гуменюк, уточнивши, що ситуація в регіоні напружена, змінюється динамічно, але повністю контролюється ВСУ.

Говорячи про операцію української армії, вона підкреслила наступне: «Деталей ми поки не розголошуємо, але обов’язково здивуємо вас тим, що буде в результаті».