Боєць розповів про момент, коли рідна бабуся у Херсоні зустрічала його на колінах (відео)

Згадав військовий і те, як російські окупанти приходили до його бабусі та змушували погодитися на співпрацю. Відео, як українська бабуся зустрічає на колінах свого онука, який звільняв Херсон від окупантів, не залишило нікого байдужим. Це — боєць 59-ї бригади на псевдо «Арчі». 

Бабуся розплакалася, побачивши онука / Скріншот
Бабуся розплакалася, побачивши онука / Скріншот

В ефірі 1+1 військовий поспілкувався з ведучими й розповів, як відбулася ця зустріч та чи вдалося йому стримати сльози у такий зворушливий момент.

«Ми  їхали на оперативне завдання через вулицю, на якій я жив. І, проїжджаючи повз будинок, зовсім випадково побачив, хвіртка була відчинена. І я побачив, що стоїть бабуся, ми одразу зупинили машину», — каже «Арчі».

За його словами, на той момент його переповнювали емоції, він не міг повірити у те, що відбувається.

Ведучі запитали, як бабуся змогла відпустити його, скільки протримала у своїх обіймах. Також вони нагадали, що до пенсіонерки приходили окупанти й пропонували співпрацю, та вона відмовилася. 

«У мене є відео, де вони (російські окупанти) приходили до нас додому… Так вийшло, що я — член «Нацкорпусу» у Херсоні… Вони приходили додому з моїм фото, стверджуючи, що я небезпечний для рф», — згадує боєць.

«Арчі» додав, що загарбники штовхали його бабусю, порпалися в його речах. Тож мотивації повернутися додому цей випадок лише додав, зізнається він. 

Також військовий передав вітання своїй бабусі під час ефіру та додав, що вона багато чого зробила для перемоги України.

ЗСУ звільнили Херсон та все правобережжя області 11 листопада 2022 року. Російські окупанти втекли на лівий берег, звідти вони обстрілюють Херсон та інші населені пункти, які вони залишили.