Розвідка про атмосферу в Кремлі після рішення Гаазького суду

В українські розвідці розповіли про настрої у Кремлі через рішення Гаазького суду видати ордер на арешт Путіна. Після рішення Міжнародного кримінального суду видати ордер на арешт президента РФ Путіна, настрої в Кремлі стали більш похмурими. Тепер там вже шукають наступника російському диктатору, але сам Путін в цьому участі вже не бере.

Розвідка про атмосферу в Кремлі після рішення Гаазького суду
Фото: Associated Press

Про це 18 березня розповів представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону, передає ТСН.

«Російські пропагандисти не вийшли зі своїми традиційними шоу, де обговорювали саме Гаагу, тому що сам факт обговорення цієї новини навіть для зазомбованого населення РФ був би дивним і занадто тривожним «дзвінком». Бо розповідати, що «спецоперація» йде за планом, а потім отримати розшук і припис до арешту від МКС — це навіть Соловйову і Скабєєвій буде важко ці речі поєднати між собою», — сказав Юсов.

За його слвоами, коло прихильників Путіна у Кремлі звужується, він стає все більш токсичним як для зовнішнього світу, так і всередині країни.

«Зокрема, у вежах Кремля все більше незадоволення від того, що відбувається. Все більш похмуре усвідомлення перспектив, а саме геополітичної катастрофи режиму Путіна. І так, вже мова йде про пошук наступника Путіна і шукає його вже не Путін», — розповів Юсов.

Нагадаємо, радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк зауважив, що президент РФ Володимир Путін досяг «значних результатів» у війні з Україною, зокрема спровокував ордер на власний арешт і ізолював власну країну від світу.

Про це Подоляк написав у своєму Twitter.

За його словами, «план Путіна» виявився просто «чудовим»:

  1. Вигнання Росії з Європи.
  2. Остаточне самогубство «руського міру» в Україні.
  3. Самодискредитація та знищення російської армії.
  4. Економічна ізоляція.

«І, нарешті, ордер на арешт (Путіна) як особиста «винагорода». Сильно. Все буде ще гірше для Росії…» — наголосив Подоляк.