Як артист українського Сomedy Сlub Андрій Молочний переметнувся на бік рф та став бачити «фашистів у Києві»

Андрій Молочний ще в 2014 році переїхав до рф і там розважає окупантів. Сергій Притула та Андрій Молочний колись були колегами по кадру в шоу «Файна Юкрайна». Але тепер вони точно по різні боки барикад. Притула — в рідній Україні. Він збирає гроші і всіляко допомагає ЗСУ. Молочний — в росії і заявляє, що Києвом серед білого дня «ходять нацисти». Журналісти проекту FreeДом розповіли, що ж сталося з Андрієм Молочним і коли його вкусила «кремлівська змія».

Андрій Молочний живе і працює в рф
Андрій Молочний живе і працює в рф / фото instagram.com/molochnyi

Гумористи випустили цілих 100 серій за два роки. Крім того, пліч-о-пліч Андрій Молочний та Сергій Притула збирали оплески і в Comedy Club. Але сьогодні — колишні колеги непримиренні ідеологічно вороги. 

Так, з початку повномасштабного вторгнення РФ, з 24 лютого 2022 року, ведучий Сергій Притула зібрав для ЗСУ 700 млн грн. 

А тим часом, його колега по цеху молочний живе в Москві, туди він перебрався ще в 2014 році, коли РФ анексувала Крим і напала на Донбас. Разом з Антоном Лірником вони розважають окупантів, адже в Росії платять більше. 

«Андрію, який народився в україномовному містечку, в Москві почали ввижатися фашисти на вулицях Києва», — зазначають журналісти і наводять його пост в Instagram.

Адже насправді ще задовго до війни Андрій Молочний грав на руку російській пропаганді: він висміював українську мову, а український дубляж фільмів, з яким сьогодні співпрацює Netflix, йому різав слух. А українців він неодноразово називав лише емігрантами і гастарбайтерами.

«Поки бомблять рідне місто Молочного, він зник з медіаполя», — підсумували в сюжеті.

Андрій Молочний (нар. 2 травня 1978) — український актор, основний автор і співпродюсер народного скетч-шоу «Файна Юкрайна», а також історико-гумористичного серіалу «Рюрики». Учасник гумористичного колективу «Дует імені Чехова», резидент Comedy club.