Вакарчук звернувся до полоненого командира полку «Азов» (відео)

Фронтмен гурту «Океан Ельзи» впевнений, що українці переможуть у цій війні. Український музикант і лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук записав відеозвернення на честь дня народження Героя України і командира «Азова» Дениса Прокопенка. Ролик артист опублікував у своєму Instagram-блозі. 

Вакарчук привітав із днем народження командира Азова
Денис Прокопенко

Повідомляється, що 27 червня військовослужбовцю, який зараз перебуває в полоні, виповнився 31 рік. 

«Сьогодні день народження у Дениса Прокопенко, легендарного командира легендарного полку «Азов», захищав Маріуполь. Ми поки ще не бачилися, але за місяці спілкування по телефону я відчув його, як людину. І можу сказати, що захоплююся ним як воїном і пишаюся як патріотом», — сказав Вакарчук. 

Музикант зазначив, що відчуває гордість за Дениса і його побратимів. 

«У день народження Дениса я хочу побажати йому, його родині, а також сім’ям всіх його побратимів, щоб хлопці, які зараз знаходяться в дуже непростих умовах і проходять непрості випробування, якомога швидше повернулися додому, до рідних, до рідної української землі», — резюмував Святослав. 

Зазначимо, 19 березня військовослужбовець Денис Прокопенко був нагороджений званням Герой України за оборону Маріуполя під час нападу російських загарбників. 

У коментарях до привітань Святослава Вакарчука долучилися й інші українці.