У подруги Олі Полякової Білоцерківської арештували майно в росії через підтримку України

Відома російська журналістка, авторка кулінарних книг Ніка Білоцерківська повідомила, що в рф арештували її майно. Знаменитість, яка товаришує з українською співачкою Олею Поляковою та у перші тижні повномасштабного вторгнення росії прихистила її з дітьми у Франції, активно підтримує Україну.

Подруга Олі Полякової Ніка Білоцерківська
Ніка Білоцерківська і Оля Полякова / Фото: instagram.com/belonika

Блогерка засуджує жахливу війну, яку розв’язала рф, та у своїх соцмережах розповідає про жахіття, які творять окупанти.

Сьогодні, 24 червня, Ніка дізналася, що її майно в росії арештували. Басманний районний суд Москви заарештував квартири блогерки. Про це агентству «Москва» повідомила прес-секретар суду.

Рішення про арешт було ухвалено ще 26 квітня, заявили в суді. У Білоцерківської заарештували машиномісце і квартиру в Москві, житлові будинки, квартиру і земельну ділянку в Санкт-Петербурзі.

«Як я розумію, це мені подарунок на день народження. Він завтра. Дякую, (не) рідно державо! І тобі бажаю бути здоровою і щасливою! Все буде Украïна!» – відреагувала на це подруга Полякової.

Ніка Білоцерківська / Фото: instagram.com/belonika

До слова, на блогерку також в березні завели кримінальну справу через так звану «дискредитацію російських військових». Білоцерківська стала однією з перших фігурантів справи за новою статтею про поширення «фейків» про діяльність збройних сил росії (ч. 2 ст. 207.3 КК). Кримінальне провадження проти неї розпочали в середині березня, про плани оголосити блогерку у розшук силовики повідомляли ще тоді.

Нагадаємо, Ніка Білоцерківська – відома журналістка та авторка кулінарних книг, яка вже тривалий час живе у Франції. Від початку повномасштабного вторгнення засудила дії кремлівського диктатора Путіна та підтримала Україну.