У Держдумі рф запропонували віддати замок Галкіна та Пугачової біженцям із Донбасу

На Галкіна і Пугачову до прокуратури поскаржилися громадські активісти, які вважають, що їх будинок було збудовано з порушеннями законодавства. Російський гуморист та телеведучий Максим Галкін та його дружина, співачка Алла Пугачова можуть залишитися без свого розкішного маєтку у селі Грязь, повідомляють росЗМІ. Перший заступник голови комітету з безпеки та протидії корупції Держдуми рф Андрій Луговий запропонував поселити у замку знаменитостей біженців із Донбасу. Така пропозиція прозвучала під час його виступу в ефірі радіостанції «Говорить Москва».

Алла Пугачова і Максим Галкін
Алла Пугачова і Максим Галкін

Замок Галкіна і Пугачової хочуть «віджати» та передати переселенцям з Донбасу

Галкін, як відомо, з перших днів вторгнення росії в Україну засудив дії влади та поїхав із сім’єю до Ізраїлю. Наразі, як виявилося, громадські активісти автономної некомерційної організації «Охорона вод та лісів» знайшли порушення при будівництві замку та написали скаргу до прокуратури з вимогою перевірити дотримання будівельного, пожежного та санітарного законодавства при зведенні будівлі.

Замок Галкіна і Пугачової у селі Грязь Московської області
Замок Галкіна і Пугачової у селі Грязь Московської області

За словами депутата, якщо порушення підтвердяться, нерухомість треба конфіскувати і передати її преселенцям, які потребують житла, з «ДНР» і «ЛНР».

Він назвав Галкіна «зрадником», а сім’ю артистів — людьми, які «не люблять росію і не розуміють, що взагалі відбувається», «приживальцями», що живуть там, де «пахне грошима».

«Люди, стурбовані справедливістю, намагаються розібратися: як вони взагалі до цього жили — великі наші артисти, актори, співаки. Можуть з’являтися якісь цікаві деталі, пов’язані з їхнім життям, їхнім багатством. Якщо якісь порушення вбачаються, прокуратура повинна перевірити. Якщо вони таким чином поводяться, то зараз заплющувати очі не треба. Або якщо такі порушення є, треба позбавити Галкіна всього того, що він має. З морального погляду я б підтримав ідею переселити туди біженців з Донбасу. Нехай радіє там, за межами російської федерації», – заявив Луговий.

Замок Галкіна і Пугачової у селі Грязь Московської області

Активісти, які поскаржилися на Галкіна до прокуратури Одинцовського району Московської області, стверджують, що ділянка, де збудовано замок, може мати історико-культурну цінність. Оскільки, як кажуть місцеві жителі, раніше там була поміщицька садиба. Проте історико-культурну експертизу під час будівництва не проводили. А отже, може йтися про хабар, зазначили в організації.

Також там відмітили грубі порушення містобудівних нормативів, які можуть створювати небезпечні ситуації. За законом такі об’єкти слід зносити, заявили в «Охороні вод та лісів».

Максим Галкін вже неодноразово намагався донести свою позицію до співвітчизників про те, що війна в Україні – це справжній злочин, але став ізгоєм. Наразі він успішно готролує в Ізраїлі. А частину грошей від концертів жертвує на допомогу українським біженцям.