Тіна Кароль категорично висловилася про заборону російської музики в Україні (відео)

Знаменитість закликала співати й підтримувати своє, українське. Українська співачка Тіна Кароль висловилася про проголосовану Верховною Радою заборону російської музики в Україні. За словами артистки, це питання назрівало давно, воно необхідне. Вона в ефірі національного марафону назвала такий крок абсолютно правильним.

«Вітаю нас — і музикантів, й український народ, що ми стаємо незалежними. Дуже важливо тримати лише наш стрій, який цікавий лише нам», — наголосила Тіна Кароль.

У цьому контексті вона згадала благодійні концерти у підтримку України. Співачка переконана, що на них не можуть лунати російські пісні. «Тому що спільноти за кордоном запитують: «Так ми не розуміємо — ви воюєте чи співаєте російські пісні?», — наголосила Тіна.

Кароль закликала писати новітню історію без рашистів. «Russia goodbye!» — сказала знаменитість.

19 червня Верховна Рада підтримала законопроект щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора. Йдеться про законопроєкт №7273-д, поданий до парламенту 10 народними депутатами з різних фракцій та груп, зокрема, «Слуги народу» та «Європейської Солідарності» в кінці травня. Надалі законопроєкт має бути підписаний головою ВРУ та президентом України. 

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, йдеться про повну та безстрокову заборону публічного виконання, публічного показу, публічної демонстрації, публічного сповіщення фонограм, відеограм та музичних кліпів співаків та співачок, які після 1991 року були громадянами держави-агресора (Російської Федерації).

Добавить комментарий