Прикордонники Одеси присвятили Україні душевну пісню: Ніколи не зрічемося рідної землі (відео)

Українські прикордонники із Одеси зворушили мережу проникливим виконанням пісні про Україну. Автором патріотичного хіта «Заспіваймо пісню за Україну» є співак Олександр Пономарьов, який написав композицію ще у 2010 році. Відео опубліковане на сторінці Південного регіонального управління Держприкордонслужби у Instagram.

Прикордонники Одеси заспівали пісню За Україну
Прикордонники Одеси заспівали пісню «За Україну»

«Ми ніколи не зрічемося рідної землі! Кожен робить свій вклад у Перемогу. Так і прикордонники і прикордонниці Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України дарують частинку себе через творчість», — обіцяють прикордонники Одеси.

Слухачі оцінили душевне виконання композиції та подякували прикордонникам за їхню роботу.

«Бережи Боже Україну і Всіх Захисників», «Надзвичайна чудова пісня про Україну! Слава Україні! Слава Героям!», «Яка сильна пісня! Завжди сльози на очах, коли її слухаю», «Чудова пісня, мурашки ідуть по шкірі. Героям слава!», «Пісня прекрасна. Ми любимо вас, віримо. Ви найкращі. Наші прикордонники», «Могутньо!» — написали люди у коментарях.

Раніше Пономарьов розповідав, що записана пісня була за три дні, і це було нелегко, адже в пісні звучить живий симфонічний оркестр.

«Записав за три дні, причому це було нелегко, адже в пісні звучить живий симфонічний оркестр. Але потім пісню нікому не показував. І дуже здивувався, коли невдовзі на Youtube побачив велику кількість відеокліпів, які люди роблять на цю мою пісню. Вона просто зажила своїм життям», — говорив він.

Олександр Пономарьов — Заспіваймо пісню за Україну

Раніше український гурт «Антитіла», чиї музиканти захищають нашу країну на військових позиціях, присвятив свою пісню «У книжках» загиблим на війні батькам.

Добавить комментарий