Потап віршем про теракт росіян: Злочинці всі, хто кров’ю вмив землю у Вінниці

Український репер та продюсер Потап (Олексій Потапенко) відреагував на теракт росії, який та здійснила у мирному місті Вінниця 14 липня. Смерть 24 людей, серед яких троє дітей, більше сотні поранених жителів до глибини душі зачепило шоумена і він написав вірш українською мовою, де назвав злочинцями всіх, хто причетний до смертоносного ракетного удару.

Ролик із декламуванням зворушливих рядків Потап опублікував на своїй сторінці в Instagram. Він перерахував українські міста, які зазнали ударів рф.

«Як же жити нам Куди дітися? Ірпінь,Буча, тепер Вінниця Ненажерливі Вбивці ви Одеса ,Харків тепер Вінниця… … І хтось дивуватися Комусь віритися Що летіли Калібри Вінницею За воєнними лише базами Злочинці всі Всі хто кров’ю вмив землю У Вінниці!» – йдеться у вірші.

Варто зазначити, що в коментарях багато користувачів заявили, щоб люди не мовчали про Миколаєва, який уже стає схожим на Маріуполь. Люди пишуть, що пів міста просто немає.

«Миколаїв обстрілюють кожен день! Місто Герой про яке всі мовчать! Місто тримає оборону немає води. Щодня поранено людей і зруйновано будинки і життя!. Не мовчіть про Миколаєва!», «Миколаїв. Стать міста вже немає! Це другий Маріуполь , «Миколаїв. Не мовчить про портове містечко, яке руйнують ЩОДНЯ», «Миколаїв щодня в прольотах!!!! Залізне місто тримає Південь», – написали українці.

Потап відреагував на удари по Вінниці
Мешканці Миколаєва також просять не забувати про їх місто, яке також потерпає від російських обстрілів

За кілька годин після трагедії співачка Roxolana оголосила, що її команда потрапила під обстріл, а двоє членів колективу борються за життя. Згодом з’ясувалося, що звукорежисер на ім’я Євген врятувати не вдалося.