Полякова просить президента надати громадянство своїй подрузі

Ніка Білоцерківська надала прихисток співачці у Франції і допомагає Україні, за що її переслідує путінський режим. Співачка Оля Полякова звернулася до президента Володимира Зеленського з проханням надати громадянство для уродженки Одещини Ніки Білоцерковської. Про це Полякова написала у своєму пості на офіційній сторінці в Instagram.

Оля Полякова і Ніка Білоцерківська
Оля Полякова і Ніка Білоцерківська

Полякова про Білоцерківську: «Свій вклад в нашу майбутню перемогу вона робить щоденно»

«Це наша Ніка! І в неї сьогодні день народження! А наша, тому що з першого дня війни за нас, не зважаючи на перше кримінальне провадження у росії за правду про Україну і російську агресію, потім федеральний розшук, а напередодні свого др в росії заарештували все її майно! А вона все одно говорить і пише правду, а ще допомагає Одесі, шпиталям та пораненим, тому що поклик крові, тому що одеситка! Її багатомільйонна аудиторія чує її, і свій вклад в нашу майбутню перемогу вона робить щоденно, незважаючи на кримінальні переслідування, арешти майна, погрози. І в день народження цієї сміливої жінки я хочу звернутися до нашого президента Володимира Зеленського і попросити найкращий подарунок у світі – українське громадянство для Білоцерковської Вероніки, як для вірної дочки свого народу!» – прокоментувала Полякова.

«Оля, спасибо! Люблю бесконечно!» — пише у коментарях Білоцерківська.

Також блогер звернулася у коментарях під постом Полякової до тих, хто проти прохання української співачки:

«Дорогие, переживающие за мое гражданство, комментаторы. Не нервничайте — его я могу получить на абсолютно законных основаниях и даже в упрощенном порядке — по праву рождения в Одессе и потому что у меня там же проживает часть моей семьи. Не тратьте нервы, я ничего ни у кого не прошу».

Скріншот коментарів