Положинський показав запальні танці своїх побратимів на передовій (відео)

Сам музикант з перших днів війни захищає Україну на фронті. Український музикант, екс-лідер гурту «Тартак» Олександр Положинський, який з початку повномасштабної війни росії в Україні вступив до лав ЗСУ, показав відпочинок із побратимами на передовій.

Олександр Положинський
Олександр Положинський (фото: instagram.com/oleksandrpolozhynskyi)

Так, на своїй сторінці в Instagram він розмістив короткий ролик, на якому військові влаштували запальні танці під пісню Положинського «Моєї дискотеки треки», прем’єра котрої відбулася в січні 2022 року.

«Це хіт», – написав Положинський.

Музикант на фронті встигає не лише Україну захищати, але й не забуває про творчість. Так, співак присвятив нову пісню волонтерам.

«Написав пісню, яку не встиг записати. Щоби, якщо що, добра пісня не пропала, занотував, про всяк, на телефон. А потім і в студії зробимо. Дяка нашим волонтерам за важку невтомну працю і підтримку! Цінуємо».

Олександр Положинський підписав контракт із ЗСУ ще в лютому 2022 року, до початку повномасштабної війни з РФ. Про це музикант повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, він мав підписати контракт набагато раніше, але захворів, тому цей крок відкладався. Тепер він — у резерві ЗСУ.

«Це мало статися днів на 10 раніше, але несподівана хвороба трохи все відклала. Сьогодні підписав контракт на проходження військової служби в резерві ЗСУ. І, так, вже здоровий», – поділився музикант.

Добавить комментарий