Командир морпіхів «Азовсталі» Сергій Волина закликав світову спільноту сприяти процедурі «екстракшн»

Паралельно українська влада працює над реалізацією процедури «екстракшн» щодо бійців ЗСУ. Командир 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ЗСУ Сергій Волина, що разом з побратимами обороняє Маріуполь, закликав уряди іноземних держав сприяти переміщенню бійців в безпечну зону. Про це він повідомив у Facebook.

Командир морпіхів Азовсталі Сергій Волина
Командир морпіхів «Азовсталі» Сергій Волина

Сергій Волина: звернення

Я — морський піхотинець. Саме морська піхота навчила мене по-справжньому любити Україну!Любити сміливо та відчайдушно, любити зі зброєю в руках та у хвилини найбільшої небезпеки, любити надійно, хоробро та безкомпромісно!

І поки б’ється моє серце, я відчуватиму чисту, безумовну та беззастережну любов до Батьківщини. Бо в ній — любов сина до рідної матері, брата до сестри, любов батька до своєї дитини! Ця любов немає меж!!!

Морська піхота — це моя родина. Це захисники України, які без вагань віддають свої життя за Батьківщину. Це побратими, що завжди ділять останнє порівну на всіх, готові підставити своє плече та простягнути руку допомоги! Бо маємо одну на всіх — спільну любов до неньки України!!

Ми боримося…

Якщо світова цивілізація ще має спільні духовні цінності та ідеали, якщо люди здатні відчувати біль та страждання інших, якщо слова про допомогу змушують діяти, то я закликаю боротися за гарнізон Маріуполь!

Я закликаю весь світ, я закликаю кожного допомогти реалізувати процедуру “extraction” для українських військових! Морська піхота — ВІРНІ ЗАВЖДИ!!!

Сергій Волина
Скріншот Фейсбук-поста Сергія Волини

«Азовсталь»: ситуація станом на 11 травня

За минулу добу на територію заводу «Азовсталь», яку боронять захисники Маріуполя, було здійснено 38 літаковильоти, в тому числі 4 вильотів стратегічних бомбардувальників. Про це йдеться у повідомленні полку «Азов».

Також не припиняє працювати ворожа ствольна артилерія, танки та інше. Противник не зупиняється в спробах захопити українську фортецю та продовжує щоденно здійснювати штурми за підтримки піхоти.

Азовсталь знаходиться під постійними обстрілами росіян
«Азовсталь» знаходиться під постійними обстрілами росіян