Катя Осадча зізналася, що впала у відчай після трагедії у Кременчуці

Ракетний обстріл ТРЦ в Кременчуці шокувала кожного небайдужого. Українська телеведуча Катя Осадча також емоційно відреагувала на трагедію. Вона розповіла, що після багатьох днів війни вперше втрапила у стан відчаю. Своїми неоднозначними емоціями Осадча поділилася на Інстаграм-сторінці.

Катя Осадча відреагувала на удар по Кременчуці

Пожежу в торговому центрі в Кременчуку Катя Осадча порівняла з пожежею в Кемерово, де в ТРЦ «Зимова вишня» загинуло близько 60 людей, а ще 67 зникли безвісти. Тоді українці співчували росіянам.

«Ми співчували російським батькам, коли їхні діти згоріли заживо в торговельному центрі в Кемерово. А тепер ці самі батьки нас палять заживо. Тільки уявіть масштаб цинізму нації. Це геноцид, це знищення населення. Світ, зупиніть це. Нам потрібно закрите небо!» — писала Осадча.

«Цей терор не залишає шансу»

Катя Осадча прокоментувала терор у Кременчуці

Телеведуча зізналась, що всі дні війни тримала себе в руках та займалась допомогою постраждалим. Але через трагедію в Кременчуку вона вперше втрапила у стан відчаю.

«124 дні я не мала жодного шансу розклеїтися. Пошук людей, збори коштів на потреби всіх, кому терміново. Паралельно я мама трьох дітей, а це мільйон побутових щоденних питань. Я всіх навколо підтримувала і навпаки не давала всім навколо розклеітися і впасти у відчай. І тут цей відчай дістався і мене! Ні, я не жаліюсь, багатьом набагато складніше, тому треба просто почекати і вибратися з ями, але навіть найбільшу стабільність можна розгойдати, змусити сумніватися», — пише телеведуча.

«Я обіцяла собі, що буду тим, хто буде всім опорою і не буде розкисати. Але цей терор не залишає шансу. Ве це і робить терорист, щоб нас поламати, поламати нашу віру в перемогу, занурити нас у відчай. Завтра буде новий день і знову все буде віра у перемогу. Завтра знову в бій, адже багатьом навколо потрібна допомога»

№Але ж є і гарні новини, нам дали Байрактари безкоштовно, а це означає, що Притула зможе купити на зібрані гроші ще багато чого корисного для бійців. Ми продовжуємо битися по всій лінії фронту і вдало збивати і відбивати наступи. Зло завжди програє. Разом вистоїмо! Ми всі одне одному зараз плече», — поділилася світлими думками Катя Осадча.

А свої роздуми телеведуча проілюструвала чорно-білим фото з домашнім пухнастиком.

Катя Осадча