«Кадирівці знають, де ти»: Остапчук розповів про погрози після засудження Баскова

Український телеведучий Володимир Остапчук розповів про навалу телефонних погроз після того, як він засудив російського співака Миколу Баскова за підтримку війни в Україні. За його словами, люди телефонували та писали з російських номерів, погрожували знайти та вбити.

Христина Горняк і Володимир Остапчук
Христина Горняк і Володимир Остапчук

Остапчук: Кадирівці вже знають, де ти

«Я написав Баскову: «боже, яке кончене» під постом про те, що він підтримує війну. Він заблокував. Після цього мені дзвонить мій помічник, Влад, і каже що на телефон, який у мене в шапці профілю, з російських номерів почали телефонувати просто сотнями з погрозами», — поділився Остапчук в інтерв’ю для програми «Зірковий шлях«.

Невідомі погрожували телеведучому, буцімто кадирівці вже знають його місцерозташування та готуються, щоб скинути на нього ракету.

«Остапчуку п*здець, кадирівці вже знають де він, ми його знайдемо», «ми вас вирахували, ми скинемо на вас ракету». При чому, це людина не жартує. Мені досі іноді телефонують російські номери, мабуть злили мій номер. Більше того, вони намагалися зламати мій Instagram», — додав він.

Володимир і Христина Остапчук з Кіркоровим
Володимир і Христина Остапчук з Кіркоровим

Також Остапчук поділився історією спілкування з російським співаком Філіпом Кіркоровим, який мовчить про війну в Україні. 

За його словами, зірка розповідав, як йому подобається країна та як сильно він любить українського глядача, але після критики з боку телеведучого, заблокував його.

«25 числа, на другий день війни, коли ми почали передивлятися, як відреагували наші колишні колеги, я написав йому пропозицію. Він мені відписав: «ось ти і відкрився», а потім додав, що не буде вступати у дискусію. Я написав, що я думаю про нього і про його позицію, і він у своєму репертуарі написав: «все, чао!». Після цього ніяких розмов не було», – сказав Остапчук.

ПОГРОЗИ, СЛУЖБА В ПОЛІЦІЇ ТА МАЙБУТНІ ДІТИ: ІНТЕРВ’Ю З РОДИНОЮ ОСТАПЧУКІВ